Въпрос за прясно изцеден сок

  • 717
  • 13
По принцип давам на синът ми прясно изцеден сок от цитруси в 10:30 сутрин, около два часа след закуската. Мисля си, че ако тръгне на детска градина-сокът по това време ще е невъзможен. Подходящо ли е според вас сутрин на гладно да давам сок от портокал, грейпфрут и лимон, в смисъл дали няма да му навреди на стомахчето (особено лимоновият сок)?
Виж целия пост
# 1
Разреждай с вода,но преди това опитай-в смисъл преди да тръгне на градина.Да не му дразни на стомахчето и да се мъчи детенцето в градината.Всеки организъм е различен.
Виж целия пост
# 2
Наистина всеки организъм е различен и трябва да пробваш преди да го дадеш на градина.
Може да му дразни на детенцето. Аз бих пробвала да дам след обяд сокче,но все пак ти си знаеш какво и кога пие детето. Simple Smile
Виж целия пост
# 3
Пробвай след като го вземеш от градината...
Виж целия пост
# 4
Сестра ми всяка сутрин дава на племенницата ми подобен сок на гладно и тръгват към градината. Така са вече втора година.
Но, наистина, пробвай някой път и виж как ще се почувства детето.
Виж целия пост
# 5
Няма проблем. Но ако имаш притеснения, просто махни лимона.
Иначе фрешове и плодове трябва да се дават винаги само на гладно  Peace
Виж целия пост
# 6
Аз лично пия такива сокове от няколко години на гладно сутрин.Обаче от известно време забелязах,че ако има грейпфрут ми става много кофти на стомаха.За мен е по добре да му даваш сокчетата след градина. Peace
Виж целия пост
# 7
Аз му давам от 10 дни сутрин на гладно сокчето, да чукна на дърво за сега няма проблем, просто се притеснявах да няма някаква забрана за лимонов сок на гладно, а аз да не зная. Благодаря на всички, които ми отговориха.
Виж целия пост
# 8
Пробвай след като го вземеш от градината...
И на мен това ми се струва по-добрия вариант.
Виж целия пост
# 9
Моето дете също пие сок сутрин на гладно,след това закусва.До сега проблем сме нямали.
Виж целия пост
# 10
Пробвай след като го вземеш от градината...
Peace
а там им дават и пресни плодове до колкото знам
Виж целия пост
# 11
Ще пробвам и аз. Peace
Виж целия пост
# 12
ПОртокал как да е, но лимонът май не е добра идея.
Виж целия пост
# 13
ПОртокал как да е, но лимонът май не е добра идея.
Sickна гладно....нееее
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия