полезни съвети за кръщене

  • 7 277
  • 13
Искренно се надявам чрез форумската всеобща помощ да бъда полезна на моя близка приятелка на която скоро предстои да кръсти бебчето си!И тъй като тя няма възможност защото не разполага с интернет - аз ще представлявам нея в случая за да събера свежи идеи с ваша помощ  Hug
Та значи - аз ще нахвърлям замисъла и ,пък ще очаквам всякакви хрумки и съвети от вас.
1- Иска за гостите да има покани които да са интересно направени.Въпроса е някой има ли идея къде може да се изготвят такива за такъв повод?
2- Също така е замислила да направи дребни подаръчета на гостите  които да останат скъп спомен от събитието.
Изобщо събирам всякакви предложения - със сигурност ще бъдат полезни!

Виж целия пост
# 1
Може поканата да е със снимката на бебо,написана от негово име,така няма да има нужда от подаръчета. Peace
Виж целия пост
# 2
супер темичка Hug
Виж целия пост
# 3
Мога да ти кажа какво направиха мои приятели, за кръенето на тяхното детенце. Самите покани бяха и един вид подарък за гостите, защото, както някой преди мен е споменал, те бяха със снимка на бебо. А вътре в самите покани, освен за самото тържество информация, беше написано и кога е родено детенцето, колко килограма е било.
Виж целия пост
# 4
Във сватбените салони се предлагат такива дребни подаръчета-има точно подходящи за кръщене, но трябва да иде и да разгледа Wink
Поканите може да види пак там дали няма да има подходящи или пък в някоя рекламна къща Peace
Виж целия пост
# 5
За кръщенето поръчахме специално направени покани от книжарница "Слънчоглед". Отпред беше изписано името на детето, а отвътре освен покана /напечатана на паус/ сложихме и една снимка.
Поканите станаха страхотни, а и беше супер изненада, защото няма готови покани за кръщете. Преди кръщенето бях потърсила на доста места във Варна, но така и не намерих. дори , когато ги поръчвах в "слънчоглед" доста се очудиха, не бяха правили преди това.
Аз съм от Варна, но знам, че книжарница "Слънчоглед" има и в София.
Мисля, че самата покана е напълно достатъчна за спомен от кръщенето на детето и не е необходимо и други подаръци.
Успех на приятелката ти в подготовката от кръщенето.
Виж целия пост
# 6
Ей Наде много добри идей не се бях сетила за това  Heart Eyes
Виж целия пост
# 7
Покани за кръщене

Подаръчета за гостите

Адрес за контакти

 Peace
Виж целия пост
# 8
Надя,ако ми позволиш да използвам темата,искам да попитам и аз нещо.
Решихме да правиме на малчо кръщене на 3 май,но ми казаха,че е хубаво такива
церемонии като кръщене и прощапулник,да се правят,когато луната нараства.
Тоест,след новолуние,към пълнолуние.Проверих в лунния календар,на 5 май е новолуние.
Значи трябва да го отложим,аз по принцип не съм много суеверна,но ми се щеше да чуя и
други мнения.Идеята е,когато луната се пълни,че всичко в живота на детето ще е пълно
и равно,както има поговорка.

Ще съм благодарна,ако някой сподели дали е чувал или спазвал тези поверия.  bouquet
 
Виж целия пост
# 9
Момичета благодаря ви за идеите  Hug събирам и още такива  Peace
Evka естественно че може да ползваш темата!Надявам се всичко което тук се събере като мнения да бъде полезно все пак!
Mpulle  Hug Hug Hug
Виж целия пост
# 10
Благодаря на авторката за темата  bouquet
На 6 май ще ставам кръстница и ми е много полезна.


Балу, дали в мен е проблема, но не се отварят  Confused
Виж целия пост
# 11
И за мен темата е интересна,мислим скоро и ние за кръщене.Нямам идеи,но за сметка на това ,ще ползвам вашите безплатно Laughing
Надя,ако ми позволиш да използвам темата,искам да попитам и аз нещо.
Решихме да правиме на малчо кръщене на 3 май,но ми казаха,че е хубаво такива
церемонии като кръщене и прощапулник,да се правят,когато луната нараства.
Тоест,след новолуние,към пълнолуние.Проверих в лунния календар,на 5 май е новолуние.
Значи трябва да го отложим,аз по принцип не съм много суеверна,но ми се щеше да чуя и
други мнения.Идеята е,когато луната се пълни,че всичко в живота на детето ще е пълно
и равно,както има поговорка.

Ще съм благодарна,ако някой сподели дали е чувал или спазвал тези поверия.  bouquet
 
А това го чувам ,за първи път и меко казано е безумие.Миличка не си усложнявай живота с такива неща,ами си кръсти детето когато на теб ти се иска
Виж целия пост
# 12
Много хубави покани за кръщене, със снимки на детето съм виждала във фото Фуджи.
Виж целия пост
# 13
Благодаря на авторката за темата  bouquet
На 6 май ще ставам кръстница и ми е много полезна.


Балу, дали в мен е проблема, но не се отварят  Confused
Не, сайта им не се отваря в момента. Опитай по-късно или утре. Има проблем сега.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия