Моля за съвет! -премахване на къдрин от косата

  • 2 772
  • 4
През октомври миналата година се накъдрих, но сега вече косата ми е много изтощена. Искам да ви попитам как да премахна къдрина от косата си по бързо. Споделете моля ви.
Виж целия пост
# 1
През октомври миналата година се накъдрих, но сега вече косата ми е много изтощена. Искам да ви попитам как да премахна къдрина от косата си по бързо. Споделете моля ви.

На-бързо се маха с ножицата във фризьорския салон  smile3518
Къдрина с нищо не можеш да го махнеш,може само да правиш подхранващи и възстановяващи маски и ампули на косата ,нищо друго,освен късо подстригване.
Виж целия пост
# 2
Не ми е известен начин, но много добре ще се отрази на косата честото подстригване.
Виж целия пост
# 3
ПОдстригване е спасението - личен опит!
Виж целия пост
# 4
Аз съм накъдрена от юли 2007, все още съм къдрева т.е. къдрина си е все още там - не искам да те разочаровам,но...  Косата ми беше много изтощена и понеже видях, че и в ножицата няма спасение започнах да правя много подхранващи маски. И така, сега косата ми е доста съживена.  Peace

П.П. Дори и да намериш начин да премахнеш къдрина от косата си в което се съмнявам, това едва ли ще възстанови косата ти! Тя вече е изгорена...  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия