Колко струва коронка

  • 17 406
  • 26
Момичета нещо аз ли не съм в час не знам но днес ходих на зъболекар и останах меко казано шокирана.Цена само на зъб металокерамика 160 лв отделно подготовката на зъба и то ти излиза 200-250лв.Стори ми се много скъпо и то в обикновен кварталин стоматологичен кабинет.До колкото разбрах това са цени от м.март преди година съм си правила коронка но за 90 лв.всичко.Бихте ли споделили при вашите стоматолози цените как са.Говоря за народни цени   
Виж целия пост
# 1
Всичко зависи от качеството на коронката. Но има и лоши и скъпи коронки. Тази цена е нормална. Надявам се и качеството да е добро. Има стоматолози, при които короники вървят по 60-70 лв. Моя съвет е, да отидеш при стоматолог, който ти е препоръчан и можеш да чуеш мнения за него от твои познати и приятели. Не винаги високата цена отговаря и на високо качество.
Виж целия пост
# 2
Цените са от месец януари. Направо са скочили драстично. Вече започва да ми се реве. Имам няколко зъба за правене и една коронка.
Виж целия пост
# 3
Преди месец си правих коронка. Подготовката на зъбът за коронка струваше 40 лв., а самата коронка 120 лв.
Виж целия пост
# 4
Подготовката на зъбът за коронка струваше 40 лв.

Зависи каква подготовка се налага и за кой зъб става въпрос...
Виж целия пост
# 5
Със сигурност и тези услуги няма да минат без увеличение ,който е отлагал ,ще се наложи да плати пре скъпо (като мен) Само за справка - от 01.03. цените на нотариусите за заверка са двойно увеличени, демек 100 процента.Тепърва ни очакват всекви увеличения
Виж целия пост
# 6
Момичета нещо аз ли не съм в час не знам но днес ходих на зъболекар и останах меко казано шокирана.Цена само на зъб металокерамика 160 лв отделно подготовката на зъба и то ти излиза 200-250лв.Стори ми се много скъпо и то в обикновен кварталин стоматологичен кабинет.До колкото разбрах това са цени от м.март преди година съм си правила коронка но за 90 лв.всичко.Бихте ли споделили при вашите стоматолози цените как са.Говоря за народни цени   
Такива са цените SadЩом в Добрич само коронка струва 150 лв.,за София е направо супер цена.
Виж целия пост
# 7
Все се надявах да ми кажете че цените са високи но явно не са. Twisted Evil
Виж целия пост
# 8
При моя зъболекар е 220лв
Виж целия пост
# 9
На мен моя зъболекар ми взе 60 лв за всичко,само че беше преди няколко месеца.Сега може да са се вдигнали цените.
Виж целия пост
# 10
На мен моя зъболекар ми взе 60 лв за всичко,само че беше преди няколко месеца.Сега може да са се вдигнали цените.
Това не възможно за метало -керамика,най вероятно е за обикновенна коронка.
Виж целия пост
# 11
На мен моя зъболекар ми взе 60 лв за всичко,само че беше преди няколко месеца.Сега може да са се вдигнали цените.
Това не възможно за метало -керамика,най вероятно е за обикновенна коронка.

Възможно е и за метало-керамика. В момента има такава пациентка. Поставили са й я преди 4-5 месеца и сега всичката керамика е паднала. Питала стоматолога как е възможно това, а отговорът била за тия пари, такова качество. Нямам коментар по случая.
Виж целия пост
# 12
960 лева за 1 зъб. Цирконий и керамика. Във Варна  само Коста Фиалков ги прави.
Виж целия пост
# 13
Зависи от коронката - ако е металокерамика е около 150 лв., а само керамика към 300/ поне ма мен толкова ми излезе/

960 лева за 1 зъб. Цирконий и керамика. Във Варна  само Коста Фиалков ги прави.

Малеее, направо са ти одрали кожата.
Виж целия пост
# 14
Извинявам се на авторката на темата, но искам в този дух да попитам и аз нещо

Като коментирате коронки - на път съм за 3ти път да правя коронка на 4ти зъб, вече съм дала маса пари за въпросния, първата ми беше правена в чужбина, втората в БГ, и тя падна - та се чудя не е ли по-добре да се сложи имплант? Имате ли опит и къде има най-добра практика, ако знаете?
Просто не вярвам, че 3та коронка ще издържи по-дълго от няколко месеца, а не искам да се стига до мост
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия