Уреди втора употреба, уреди с транспортни дефекти-2

  • 91 302
  • 321
# 255
Вчера си купих сушилня Сименс за 280лв. втора употреба,но още не сме я монтирали.Човека от магазина каза,че може и на балкона да се постави,но аз се притеснявам да не се повреди там newsm78.
Да ти е честита новата придобивка!
Виж целия пост
# 256
Нина§ , откъде я купи?
От Костинброд,магазина не е много голям,но е малко по евтино от Софийските Peace.
Виж целия пост
# 257
дай координати Peace
Виж целия пост
# 258
Имам, един въпрос към тези които са си взели пералня с транспортен дефект и към тези които са взели втора употреба, моля ви споделете цената за да се ориентирам, вчера бях в такъв магазин и въпреки че ме убеждаваха за една пералня че е само с транспортен дефект на мен си ми се видя като втора употреба, това както и да е но ме интересува каква е приемливата цена за единия и за другия вариант.
Виж целия пост
# 259
Цената е относителна!
Моята пералня е 450лв Електролукс,но наистина е чисто нова.
Блъсната е отпред.
По магазините варира м/у 900 и 1000лв.
Скъпа е заради барабана-инокс и оборотите-1600.
Виж целия пост
# 260
Е то това си е половината от цената, добре е, на мен това ми беше учудването цените бяха от 250лв. до 330лв. все си мисля че за нова пералня с транспортен дефект едва ли ще ми дадат такава цена.
Виж целия пост
# 261
Имам, един въпрос към тези които са си взели пералня с транспортен дефект и към тези които са взели втора употреба, моля ви споделете цената за да се ориентирам, вчера бях в такъв магазин и въпреки че ме убеждаваха за една пералня че е само с транспортен дефект на мен си ми се видя като втора употреба, това както и да е но ме интересува каква е приемливата цена за единия и за другия вариант.
Веднага се включвам с отговор Simple Smile Миналата седмица си купих с трансп. дефект от Технохит във Варна - AEG L 54840 за 550 лв. Драснатото е на отстрани на дясната страница ниско долу около 5 см с много леко хлътване. Не съм ходила във втора употреба и не зная какви са цените Thinking Исках без особени екстри и на добра цена, затова си взех тази, но имаше с мнооого екстри и са до 790 лв.
Пиша, защото съм много благодарна на всички от този форум - оттук научих за тия магазини   bouquet Лятото пък си купих пак от този магазин хладилник Аристон с лека драскотина за 600 лв. После ходих до Технополис по друг повод и от любопитство погледнах - точно моя хладилник беше на цена 1189 лв #Crazy Щях да падна, защото като купувам нещо имам принцип - после съзнателно не оглеждам другаде за да не се ядосвам.

  bouquetБлагодарности на всички за това, че безкористно споделяте тук, за такива блейки като мен  Joy
Виж целия пост
# 262
Благодаря за отговорите!
Виж целия пост
# 263
я да питам за Технохита, сушилнички по-прости има ли във Варна
и на какви пари.
Аз си имам от там, но сега кръсницата е в нужда
Виж целия пост
# 264
Както ще купувам жилище (ако имам възможност скоро) и ще ми се наложи да обзавеждам, тази темичка ми идва много добре. Party
Много е изгодно да си вземеш електроуред с транспортен дефект, но все пак си зависи и от дефекта де.

Пералнята ни е Bosch и е втора употреба. Хладилникът е Privileg de luxe и той е втора употреба.

Взехме си пералня втора употреба, защото ни казаха, че новите са направени така, че да не можеш да я ползваш години наред, а да трябва да си купиш нова. Икономична е и сме много доволни.

Хладилникът пък го взехме втора употреба, защото много ни хареса и цената беше невероятна просто. И той работи без грешка. Peace
Виж целия пост
# 265
Estellia,а на какви цени ги взехте?
Виж целия пост
# 266
Новата тема, в която да ги нищим тия уреди

Ето я старата : 
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=136706.0;topicseen

Адреси на магазини препоръчани от съфорумки
София
„Техно свят” Магазини –
    Ломско шосе 77 (Ломско шосе и Кирил Драганов)
   Лозенец (на Черни връх отдясно, малко преди Хладилника)
   до Женски пазар (улица Чипровци)

Ботевградско шосе, Поп Груйо 24 Марти 0888/963717

Бул. Ломско шосе и Бели Дунав-пазар Връбница

Ломско шосе 108 (до Жорж Дантон); Хан Кубрат 7

Магазина на Русаков (на ъгъла на Христо Ботев и Сливница)

Под автогарата в Банкя

Fagor Outlet - Люлин 8, до БИЛЛА; ж.к. Младост 1, Градинката зад бл.43
Виж целия пост
# 267
Здравйте! някой дали знае какво индикира буквата "s" върху печка 'АЕГ". Не мога да разбера функцията на тази буквичка, към цялата електроника която придружава фурната. Rolling Eyes
Виж целия пост
# 268
Попаднах случайно на това http://www.business.bg/cgi-bin/page.cgi?page=firm&id=12559&branch=644
Някой да знае нещо за тях ?
Виж целия пост
# 269
Четох, четох, но стигнах до 6-та страница само. Направо ме зарибихте с тази тема Simple Smile
Сега съм на вълна миялна машина, но понеже ще ми е втора (предишната изгоря Sad) и не ми се дават много пари. Някой виждал ли е малка миялна (около 60/45/50 - ориентировъчно) в някой от Софийските магазини? Нямам място за голяма, затова ми трябва такава.

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия