ОБИЧАТЕ ли да се гримирате? Пролетта е тук! - 22

  • 20 832
  • 530
# 75
Бп,страхотен грим!Много ми харесва! Flutter
Виж целия пост
# 76
Като гледам резултатите в конкурса май Кармен заслужено ще е победител за трети път- тя бие рекорда май Wink

Като техника на гримиране тя, Карчева и Джес, която вече рядко се включва са най-добри според мен(като изключа Юлия).

А за Касис се радвам, че толкова напредна и започна да се гримира супер Peace
Същото се отнася и за Аничка- преди въобще не харесвах как се гримира, но сега е много, много задобряла Heart Eyes
Аз съм си на едно ниво напоследък, но като знам как преди да открия тази тема се гримирах все едноцветно съм доволна от наученото Grinning

Да ме пита човек що направих тази констатация пък аз
Виж целия пост
# 77
Вал [/b] Hug , аз все още не съм гласувала, но да си кажа честно трудно ми е. Кармен наистина е много добра, то се знае,но ти също страшно ми харесваш, свежа, лицето ти е едно такова бляскаво Flutter Касис, всички го отбелязваме, наистина става страшно добра Hug
Аз добре,че не участвах, с моята нова уста щях да събера доста критики Mr. Green
Предполагам грима на анабелка също ще ше да е оценен, но наистина цветовете са почти сходни и е наблегнала на лалетата. Ефи, така ми се искаше снимките да са по-хубави. Знам,че можеш да гримираш наистина добре, тук обаче виждам само два цвята.
Виж целия пост
# 78
Ето вижте:
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=229569&photo=34
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=229569&photo=35
Виж целия пост
# 79
Аничка,какво ти има на устата ?
Виж целия пост
# 80
И твоя ми харесва. Simple Smile
Днес явно е успешен ден за гримиране.

Аз пък не мога да свикна с новата Аничка все още... Wink Laughing
Виж целия пост
# 81
Исайкова радвам се че ти харесва Hug
Какво и има на устата на Аничка Thinking
Да не си е сложила силикон Grinning
Виж целия пост
# 82
Доби,настина грима ти е хубав, подчертава ти очите и гледам със спиралата е по-добре. Абе хора нищо ми няма на устата Blush ,но нали вече съм откровена и затова Mr. Green
Виж целия пост
# 83
Исайкова радвам се че ти харесва Hug
Какво и има на устата на Аничка Thinking
Да не си е сложила силикон Grinning

Не е, само езикът й е станал по-дълъг Mr. Green
Дано не се е променила и спрямо годеника си по този начин, че ще вземе да й се размине сватбата Joy

Доби, бп78, да спомена, че супер сте се гримирали и двете Peace
Виж целия пост
# 84
Затова ли било Whistling
Благодаря ти Аничка Hug
Абе ще се справя аз с тез мигли ама ми трябва още тренинг Crossing Arms Mr. Green
Виж целия пост
# 85
Доби,настина грима ти е хубав, подчертава ти очите и гледам със спиралата е по-добре. Абе хора нищо ми няма на устата Blush ,но нали вече съм откровена и затова Mr. Green
е ти утрепа рибата
И аз започнах да си мисля вече,че си сложила силикон Joy
Виж целия пост
# 86
Тя сватбата май наистина ще ми се размине,но това е друга тема.
В сдъбота съм на събиране на курса си във Велико Търново, завършихме преди 2 години и сега ще се видим. Нито знам какво ще обличам, нито как ще съм гримирана ooooh! Кавалерът е готов, ама аз се чудя. Thinking
Виж целия пост
# 87
Мдаа, бп и добито са чуднички Heart Eyes

Имам въпрос към бп, но не знам как да го формулирам Blush Това издължение, което правиш със сенките /настрани и нагоре/ как го ограничаваш? Седи все едно има линия там, а всъщност няма newsm78 Много ми харесва такова гримиране /мисля, че и Елфичка го правеше/ и май ще ми отива, но с четка или апликатор не мога да го направя така точно Confused
Не знам дали някой разбра, ако не, ще пусна снимки Crazy
Виж целия пост
# 88
Nan, аз това извиване го правя кзато накрая обирам и оформям линията
с помоща на дунапренче или просто с обикновен тампон за грим.

Става и с леко навлажнена клечка за уши  Mr. Green
Виж целия пост
# 89

Става и с леко навлажнена клечка за уши  Mr. Green
Ха, това е идея Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия