имали отслабнали от хранителни добавки

  • 824
  • 6
здравейте,може ли някой да ми каже имали ефект от някои хап4ета за отслабване.преди време бях отслабнала от зеления 4ай,но сега не ми действа.имате ли полза от фемимодела.предварително ви благодаря
Виж целия пост
# 1
Здравей Дебора, тъкмо подобна тема започнах и аз. Купих си една добавка за отслабване вчера и днес я почнах, ако действа ще ти кажа.
Виж целия пост
# 2
Да аз миналата година намерих темата на Поци за хранителната добавка LIPOZAN и до сега съм свалила 13кг. + хранителен режим + 1 път седмично фитнес. Иска се много упоритост и търпение.
Виж целия пост
# 3
здравейте,моми4ета.благодаря ви за отговорите,от днес запо4нах да пия фемимодел.ще ви информирам ако има резултат.успех на вси4ки отслабващи.
Виж целия пост
# 4
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=151060.0
Виж целия пост
# 5
Хранителните добавки помагат едва 10 -15 % , другото  е начин на живот и спорт Peace
Ако помагаха на 100 % първо нямаше да има пълни хора и второ щяха да струват ....... Crazy
Виж целия пост
# 6
Ами аз към храненето и спорта ще добавя бърнъра, който Поци ми препоръча в една тема, и ще отслабна. Пък вие ако искате гълтайте хапчета, съчетани с манджотии, и накрая ще си сравним резултатите. Това ще бъде един вид експеримент, в който аз ще съм контролната група  Joy

Някой да не се обиди....  bouquet
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия