Български пасти за зъби

  • 8 550
  • 34
Ползватели български пасти за зъби? Какви марки, доволни ли сте?  Wink

Провокирана съм от темата за най-добрите пасти за зъби, където се хвалят предимно чужди ПЗ.
Виж целия пост
# 1
Не ползвам. Но би ми било интересно да разбера,от кои са доволни останалите Wink
Виж целия пост
# 2
Билка. Хомеопатични се водят, не се пенят излишно, измиват.
Виж целия пост
# 3
Но би ми било интересно да разбера,от кои са доволни останалите Wink

Ползвам "Астера", но не всички видове ми харесват. Най-ми харесват Мултиефект, Уайт енд Полиш (плодовата), Парадонтактив.
Виж целия пост
# 4
И аз съм доволна от Пародонт актив на Астера. Ползвам и една избелваща, но не помня на Дентал или на Астера беше...
Виж целия пост
# 5
 Пародонт актив на Астера. Oхия ден я взех,много е добра наистина,кървяха ми венците,тя стяга и спряха за 4 дена Peace
Виж целия пост
# 6
Купувам си когато намеря,което е доста рядко напоследък една 4цветна паста,много ми харесва.
Сега и забравих името.
Буквално докато пишех ooooh!
Ще се включа пак като ми просветне Rolling Eyes
Виж целия пост
# 7
На Астера гел-пастата за зъби съм купувала най-често от българските.
Виж целия пост
# 8
   Имаше преди 10-тина години една Bright - страхотна беше.  Peace За съжаление изчезна някъде и не си харесах друга българска...
Виж целия пост
# 9
   Имаше преди 10-тина години една Bright - страхотна беше.  Peace За съжаление изчезна някъде и не си харесах друга българска...
А,мерси.
Тази е.
Виж целия пост
# 10
ползвала съм на Астера - Уайт енд Полиш  Peace хареса ми
Виж целия пост
# 11
Ползвала съм само АСТЕРА. Не е лоша, но при мен момента на внушението е огромен и така и не повторих.
Виж целия пост
# 12
И аз съм ползвала на Астера, сега в момента сме с Билка, казаха ми, че били много хубави  Party От Дентал също сме доволни.
Виж целия пост
# 13
Астера и Дентал ползваме само.
Виж целия пост
# 14
Билка. Хомеопатични се водят, не се пенят излишно, измиват.
И аз съм доволна от тях - имат без флуор  Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия