ПРОБЛЕМ СЛЕД СЕКЦО дайте съвет

  • 2 610
  • 48
# 30
Не мисля, че раните ти в носа имат нещо общо със секциото.
Аз също, нито пък с анестезията.
През 2006г. през лятото имах такъв проблем. Никога не съм била алергична към каквото и да е. Отидох на УНГ, който ми изписа капки, които трябваше да се направят и се оправих.
Виж целия пост
# 31
мен ме боля гърлото,но то било от тръбата,която пи пъхат.а за носа-странно newsm78попитай док.не чакай!
Виж целия пост
# 32
Не съм имала такива проблеми... определено трябва да отидеш на лекар...  Peace
Виж целия пост
# 33
И мен ме болеше гърлото от тръбите, но знае ли човек, ако са ти пъхали такива и в носа? Thinking Питай опериращия те доктор.
Виж целия пост
# 34
Не мисля, че раните ти в носа имат нещо общо със секциото.

Задължително се консултирай с доктор Уши-нос-гърло
Виж целия пост
# 35
Пълната инхалаторна анестезия се прави с една тръбичка ,която минава през устата,ларингса и навлиза в трахеята.Въобще не минава през носа(обща практика на поставяне).ПО-добре иди на лекар и не се бави
Peace
Виж целия пост
# 36
има случаи, в които интубационната тръба не може да се постави през устата и тогава викат специалист УНГ, който я поставя през носа. Естествено, тя е много по-малка като размер, но не би трябвало да е от това. по скоро проблемът е друг и наистина консултацията с УНГ е наложителна.
Виж целия пост
# 37
Аз бих те посъветвала да се консултираш с алерголог.
Виж целия пост
# 38
Не съм имала такъв проблем.
Виж целия пост
# 39
много благодаря на всички след празниците отивам на УНГ и дано няма нищо сериозно   bouquet
Виж целия пост
# 40
Не мисля, че раните ти в носа имат нещо общо със секциото.
Peace
Виж целия пост
# 41
Здравей А1, да ти кажа честно и аз имах подобен проблем след секциото, нямам представа дали има връзка със самата операция, но на мен дори ми се и пукаха капилярите в носа и ми течеше и кръв. Обърни внимание на влажността на въздуха в апартамента в който живееш. Друг съвет - аз си мажех отвътре лигавицата на носа с НИЗИТА ( не съм сигурна дали го изписвам правилно). Но и аз имах рани, и е доста неприятен проблем, но не и неразрешим, пробвай с това лекарство. Успех и не се тревожи.
Виж целия пост
# 42
интересно.и аз имам раничка в носа.и моето секцио беше преди 2 месеца.не сьм я свьрзвала досега с това,но ми стана интересно ,че ставаме 3 с този проблем.
Виж целия пост
# 43
Аз имах същия проблем след секциото.
Оказа се вътреболнична инфекция - златист стафилокок.
Лекувах с подходящ антибиотик и от раните няма и следа  Peace
Микробиология на назален секрет е добра идея.
Виж целия пост
# 44
И на мен след секциото ми се появиха ранички в носа, но сега остана само силен сърбеж от време на време. Лекувах детето си от стафилококи, вследствие на вътрешноболнична инфекция, но за себе си не съм се замисляла.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия