Засичане на IP

  • 29 504
  • 73
# 15
Писах й от моя си профил да се заговорим-някакви общи приказки,колкото да ми пише за да засеча ИП.
Обаче не се ориентирам кое какво е .Хич нямам опит с такива неща
Виж целия пост
# 16
Дай, моля, снимка на мъжа ти, дай обаче
и банковата му сметка, за да сме сигурни.

Говори си с мъжа, бе, каква ти е файдата
да се побъркваш от мисли, страхове и други.
Виж целия пост
# 17
  TCP    user-2c4a547ece:1055   89-215-91-52.2072961973.ddns-lan.pl.ekk.bg:37099

Location Sofia

http://www.iplocationfinder.com/location.htm
Виж целия пост
# 18
Защо ти е да и засичш ип-то .... заложи програма да му запишеш всичко което пише на кмпютъра или директно да му прави скрееншот на всеки 15 секунди.
Не че нама начин да я засечеш и по-добре, но едва ли си заслужава да се вкарваш във филми.
Виж целия пост
# 19
Защо ти е да и засичш ип-то .... заложи програма да му запишеш всичко което пише на кмпютъра или директно да му прави скрееншот на всеки 15 секунди.
Не че нама начин да я засечеш и по-добре, но едва ли си заслужава да се вкарваш във филми.

това мислех да предложа и аз
но сигурна ли е авторката на темата, че има смисъл от това нещо
Виж целия пост
# 20
Айля,благодаря ти.Значи наистина е от София.
като се замисля може би няма смисъл от всичко това...просто исках да знам..Това ще му е за втори път и определено за последен.В момента съм доста разстроена ...направо се разтреперах...както и да е........
Виж целия пост
# 21
Това с записващата програмка е много добро решение, тъкмо ще научиш всичките му пароли за пощи и т.н  #2gunfire
Виж целия пост
# 22
Защо ти е да и засичш ип-то .... заложи програма да му запишеш всичко което пише на кмпютъра или директно да му прави скрееншот на всеки 15 секунди.
Това нещо, става ли да ти го пратят от чужд компютър, да записва от твоя какво пишеш и на чуждия да се вижда?
Виж целия пост
# 23
  TCP    user-2c4a547ece:1055   89-215-91-52.2072961973.ddns-lan.pl.ekk.bg:37099

Location Sofia

http://www.iplocationfinder.com/location.htm

Пловдив е това.

http://whois.domaintools.com/89.215.91.52
Виж целия пост
# 24
И според мен е Пловдив. То си го пише и в адреса.
Виж целия пост
# 25
От начало и аз си помислих, че е Пловдив заради pl....
Даже си мисля, че може да са от един интернет доставчик  ooooh!
както и да е два различни сайта показват две различни неща  Thinking
Виж целия пост
# 26
Абе какви IP-та, какво чудо бе. Вие луди ли сте или какво. Баси тъпотията - да търсиш любовницата на мъжът си по IP-то.  Shocked Shocked И такова чудо не бях чувал и такова чудо доживях да видя.
Абе моме, има си стари, класически и къде, къде по-ефективни методи да хванеш мъжът си в издънка. Аз ли да те уча как стават тия работи. Не че не знам, ама сама се сещай, щото съм мъж все пак и не върви сам да се прецаквам като ти давам акъл. Все пак и малко мъжка солидарност трябва да има ...
Зарежи тия IP-та стига глупости... Ти явно искаш да напишеш историята и да си първата в България жена хванала любовницата на мъжът си по IP-то. Разсмя ме наистина искрено. Седя и се смея ... Joy Joy hahaha
Виж целия пост
# 27
И на мен айпито ми излиза Пловдивско.
Виж целия пост
# 28
Защо ти е да и засичш ип-то .... заложи програма да му запишеш всичко което пише на кмпютъра или директно да му прави скрееншот на всеки 15 секунди.
Това нещо, става ли да ти го пратят от чужд компютър, да записва от твоя какво пишеш и на чуждия да се вижда?
И аз искам тва да знам... Thinking

Боре, не се хили, щото не си сигурен дали това не е точно твойта жена Mr. Green Joy
Виж целия пост
# 29
Боре, не се хили, щото не си сигурен дали това не е точно твойта жена Mr. Green Joy
Joy hahaha Joy hahaha
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия