Смених досегашното АМ и пропи човека

  • 1 400
  • 19
Само да споделя,че бях писала доста теми отностно отказването на АМ. Simple Smile
Реших да купя на друга фирма(Хип2),досега все си е бил на НАН и човека си пие като за световно и мама е доволна Flutter
Дано се задържи така поне още месец, пък дано и повече-че точно след месец ставаме на 1 годинка Hug smile3510
Виж целия пост
# 1
Ми браво на човека, явно си изгражда вкусовите предпочитания.  bouquet
Виж целия пост
# 2
Ми браво на човека, явно си изгражда вкусовите предпочитания.  bouquet

 Heart EyesДа
Виж целия пост
# 3
Може би си е до дете.Моят син все още си пие Нана без проблем,дори като го види и се разтреперва,няма търпение да му дам млякото.
Виж целия пост
# 4
браво на детето  bouquet
Виж целия пост
# 5
Много се радвам, че все пак си успяла да го "накараш" да пропие АМ  Hug. Явно във вкуса е бил проблема. А все пак въведе ли кис. мляко? Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Браво на детето!Много е малко още да отказва АМ и това,че пак е пропило,е супер!Дано продължава така!
Виж целия пост
# 7
Поздравления   bouquet
Виж целия пост
# 8
хубава новина -да си пие на воля и с апетит Hug Hug
Виж целия пост
# 9
Еее,супер,браво    bouquet  Хипа е по-вкусен от останалите млека(поне тези,които сме пробвали ние,а не са никак малко) и определено не съм чула да не се е харесал на някое детенце  Peace
Виж целия пост
# 10
Благодаря момичета,че споделяте моята радост Heart Eyes
Още не съм дала кисело мляко,нали казват ,че се дава като откаже окончателно Ам newsm78
Или пък да пробвам,какво ще ме посъветвате?
Виж целия пост
# 11
Кисело мляко аз давам на моето бебе за разнообразие. Понякога за следобедна закуска. Един или два пъти в седмицата. Когато откаже АМ ще заместя вечерното с кисело мляко, но за сега давам по малко. Обикновено с плод 50/50.
Виж целия пост
# 12
Въпросът ми малко не е за тук,но искам да попитам за розовия Хип ли става въпрос и дали е много гъст?
Виж целия пост
# 13
Чудесен е според мен и бебока Peace
Виж целия пост
# 14
Браво на бебо  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия