Пюрета Хелло

  • 1 017
  • 16
Моми4ета попаднах на тези пюрета и купих на мойта капризна Габи,хареса ги,особено плодово манго.Давали ли сте от тях и какви са впе4атленията ви.
Виж целия пост
# 1
Моя приятелка дава от тях на синът си и той е малко по-капризен към храната,но тези пюрета ги яде с апетит  Peace
Виж целия пост
# 2
pamsi,Габи е много капризна,но тези ги хареса.
Виж целия пост
# 3
И моите впечатления са добри. Peace
Редовно купувах от тези пюрета за сина си- не само защото много ги харесваше, а и защото бурканчетата са с винтова капачка и са подходящи за детската кухня в последствие.
За съжаление май имат само плодови пюрета в асортимента си.
Виж целия пост
# 4
На коя фирма са тези пюрета и кой/къде ги произвежда? Споделете и цената!
Виж целия пост
# 5
повечето деца ги харесват, защото са с много захар и нишесте. вижте етикетите.  давала съм, но умишлено рядко. мисля, че бяха чешки.
Виж целия пост
# 6
повечето деца ги харесват, защото са с много захар и нишесте. вижте етикетите.  давала съм, но умишлено рядко. мисля, че бяха чешки.

На мен ми слепна устата, като пробвах едно. Как няма да ги харесат децата. Съмнително евтини ми се виждат, та им вярвам.
Виж целия пост
# 7
  чешки са и цената им е 97 ст. в Билла. Имат само плодови и са прилични. Аз ги давам и не съм получила възражения
Виж целия пост
# 8
Давла съм няколко пъти,но последното което взех при отварянето опръска всичко наоколо и беше развалено.
Виж целия пост
# 9
Дъщеря ми много обичаше манго и ягода.
Виж целия пост
# 10
Давала съм - не са лоши, особено това от манго. Но това от ягода е прекалено сладко, само веднъж го купих  Peace
Виж целия пост
# 11
не бях чувала и виждала, но ще ги потърся за проба в нашта Била  Peace
Виж целия пост
# 12
Давала съм,не са лоши.
Виж целия пост
# 13
и двете ми деца ги обожават, особено манго, ягода и комбинираното (морков с картоф и ябълка - синът ми). дъщеря ми е супер, ама супер капризна, но тези пюрета си ги яде с апетит. в супермаркет вмв са на 1.10лв. не ми се е случвало развалено да купя до сега, а редовно взимам.  Hug
Виж целия пост
# 14
не бях чувала и виждала, но ще ги потърся за проба в нашта Била  Peace
и аз също
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия