Ми не нарушавам правила а всичко изчезва.

  • 1 164
  • 12
Нали е клюкарник - пиша си тема каквато искам. Даже има още една за референдумите. Не продавам нищо. Не рекламирам нищо. Не ругая никой. Не разказвам расистки вицове. Какъв е проблемът?
Виж целия пост
# 1
Я си кажи какво премълчаваш?
Виж целия пост
# 2
Ти си неспасяем случай!  ooooh!
 Не знам темата ти, но в правилата точка 8:

8. Забранено е пускането на теми и мнения, съдържащи краен агресивен национализъм, ксенофобия и антисемитизъм, теми с расистка насоченост, мнения, съдържащи религиозна, идеологическа, политическа пропаганда, теми подклаждащи /или които могат да доведат до/ расова, културна, социална, религиозна, етническа и всякакъв друг вид дискриминация, омраза и нетолерантност, теми и мнения, целящи създаване на смут и предизвикване на страх, подклаждане на масова паника, както и теми и мнения с линкове към сайтове, съдържащи подобни елементи.

Сам/а си отговори.
Виж целия пост
# 3
Аз си мисля, че първата тема беше изтрита, защото беше почти като моята за референдумите. Само, че той беше написал нещо от сорта "не на референдумите". Просто се припокриваха една с друга.
Виж целия пост
# 4
Автора, някой от Евтерпа се е оплакал, да знайш... затва са ти изтрили темата. Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Е, ама и ти се беше поолял/а, признай си.  Mr. Green
Виж целия пост
# 6
Егати, значи Мартин Карбовски трябва да го осъдят доживот! Аз си държа на темата и затова нека, който я е изтрил да каже точно коя точка не е наред и да я оправя, защото с това правило 8 и неговото съдържание вие сте избили рибата. То значи за нищо не трябва да се пише.

"всякакъв друг вид дискриминация, омраза и нетолерантност" - извинявай ама при всеки контрапункт има някаква дискриминация и често нетолерантност. Само за пример - темата за Ангел Бончев всява ЕБАСИ нетолерантността към Министрество на вътрешните работи(те и не заслужават друго) и тоест не кой да е, а нетолерантност към ПОЛИЦИЯТА на РЕПУБЛИКА БЪЛГАРИЯ и темата си стои. А мен някой Добсън ме трие защото всявам нетолерантност към Евтерпа. Евала Рамбо, най-големите сте!
Виж целия пост
# 7
Евала Рамбо, най-големите сте!

Нещо не схванах.  Crazy
Виж целия пост
# 8
Еми ако вместо да гледаше Рамбо (Силек), четеше Ран Босилек, можеше и да схванеш.
Виж целия пост
# 9
Оу! Направо ме заби!  Crazy
Виж целия пост
# 10
Би трябвало вече да си разбрал, че тук не гледат с добро око на двойните/тройните/четворните и т. н. регистрации.
Даже и да се изтарикатиш с айпито, стилът лъсва отдалече.  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Борко, ти ли си бе, душко?
Леле как не се сетих  ooooh!
И аз на краставичар, краставици продавам с мойта точка 8.
Виж целия пост
# 12
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=314930.new#new
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия