Бг драма или “Отчаяни съпруги” по нашенски

  • 2 626
  • 23
Докато се рових в нета попаднах на тази статия , която пък ме препрати към този прекрасен форум.., та мислите ли че наистина сме толкова отчаяни или просто на някой му е скимнало да се гаври с бг жена??

http://vockil.blogspot.com/
Виж целия пост
# 1
Какво общо имат съпругите с някакъв блогър?
Виж целия пост
# 2
 mariahaa,  прочети малко из форома и ще намериш отговора Grinning
Виж целия пост
# 3
                         О, форома е станал причина за глобалното затопляне, мляс.... Изводът е един: на жените трябва да е забранено да се срещат помежду си, за благото на света... Аз затова не идвам на форумски срещи, да.
Виж целия пост
# 4
Хе, че то е май по- добре жените да се срещат, да ти кажа. Специално форумките, де Laughing
Виж целия пост
# 5
Хе, че то е май по- добре жените да се срещат, да ти кажа. Специално форумките, де Laughing 
                     Знае ли човек... И двете изглеждат еднакво опасни... При тая агресия при тийновете...
Виж целия пост
# 6
НЯма страшно, бре! Е, най- много да се поуплашиш от некоя шеметна красавица- мъжемелачка. tooth
Виж целия пост
# 7
mariahaa , и ти се регистрира специално, за да пуснеш тема за пост, който бе обсъден преди дооооста време ???
 Някой май иска да увеличи посещенията на блога си, тъй ми се чини.
Виж целия пост
# 8
...Някой май иска да увеличи посещенията на блога си, тъй ми се чини.
                     Тъжно... Ние едно време се борехме за мир, а сегашните деца само за блоговете си... Но разбира се, едно време нямаше форум, който да развращава майките ни...
Виж целия пост
# 9
Пак ли Вокилчо ще бистрим?
Виж целия пост
# 10
Не знаех че се е коментирало и преди , може ли  линк към темата ?
Нямам нищо общо с този блог, случайнио ми попадна и не правя реклама на никого .
А регистрацията ми е защото така пожелах  а не да се мъдря като гост!
Виж целия пост
# 11
Ми да не е излъгал човекът  Joy Има добри попадения, не мога да отрека...Аз самата понякога искрено се дивя на определени теми и екземпляри Shocked
Но това не е същността на форумите. Жалко, че погледнато отстрани изглежда така на някои Rolling Eyes
Виж целия пост
# 12
Определено не всички, които пишат из форумите са откачалки с потенциално пропаднали деца. Но е факт, че ги има и от много. Но все пак много жени тип  "отчаяни съпруги" не разполагат с интернет и не киснат във форумите. Но са на същото дередже , както и висящите такива.
Малко е обидно написаното спрямо българската жена (защото бг-мама е доста популярен). Това, че дадена жена в даден момент е засечена да кисне във форума във време, когато би трябвало да е на разходка с детето или да се гушка с мъжа си не означава непременно, че е отчаяна и недоволан от живота. Специално бг-мама се посещава от достатъчно много народ и нормално по всяко време на денонощието да иам хора на линия.

Виж, ако аз примерно заека даден потребител/ка да виси ежедневно и по никое време, ще си помисля, че нещо не е наред. Познавам хора, за които живота е само интернет и ...т'ва вее не са хора, те нямат реален поглед върху реалния живот, с тях не се контактува нормално. Но пък някакъв си да опрделя едва ли не всички под този знаменател...ши ма извинява, ама да си коригира блога.
Виж целия пост
# 13
Аз защо си мисля, че vockil се е превърнал в mariahaa  и реши да рекламира блог-чето си пак   Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 14
Ма как пък въпросният потребител не се изказа нито в предишната тема, нито в тази?! !Ще рече човек, че хабер си няма за какво става въпрос. Whistling
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия