problemi sas zabite prez bremennostta

  • 900
  • 6
vencite mi sa ujasno vazpaleni.Imam 4uvstvoto 4e pastata za zabi nikak ne mi pomaga.Kazaxa mi,4e tova bil edin ot problemite,sapatstva6t bremennostta...Ako ste imali takav problem,kak se spravixte? Rolling Eyes
Виж целия пост
# 1
Посетете зъболекаря си, нека да ви почисти зъбната плака и зъбния камък и той ще Ви даде инструкции за оралната Ви хигиена по време на бремеността.
Виж целия пост
# 2
Ох, и аз имам такъв проблем. Зъболекарят ми препоръча да се жабуркам с някаква вода, но ефект нямаше. Минах на бабешки лекове - жабуркам се със смрадлика и учудващо и за мен съм доста по-добре.
Виж целия пост
# 3
Ох, и аз имам такъв проблем. Зъболекарят ми препоръча да се жабуркам с някаква вода, но ефект нямаше. Минах на бабешки лекове - жабуркам се със смрадлика и учудващо и за мен съм доста по-добре.

 Peace
Виж целия пост
# 4
Промивки на устната кухина със САНДРИН доста облекчава
Виж целия пост
# 5
Paradomtaks и жабуркане с гентамицин.Това беше спасението.Когато бях бременна и си стоях и разговарях от зъбите,взенците започваше да тече кръв все едно съм заклана.Само това ме спаси! Hug
Виж целия пост
# 6
Имах такъв проблем през бременността. Ужасно е. Изтърпях толкова болки. Ходих да ми почистват зъбната плака, но пак ме боляха. Тогава не знаех за цитросепт, но сега ги използвам с голям успех. Пробвай не е вреден за бременни.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия