За бурканчетата от храна на Ганчев

  • 1 305
  • 23
Вкъщи имаме около 200такива бурканчета, та въпроса ми е какво правите с тях?Чудя се да ги
хвърлям ли или нещо се прави с тах.Очаквам мнения и предложения!!!!  Thinking
Виж целия пост
# 1
Изхвърлям всички бурканчета. Нямам нужда от тях, а и зимнина не правя.

Виж тази тема За бурканчетата от пюрета, може да ти е полезна.
Виж целия пост
# 2
Май не стават за повторна употреба, така че поне можеш да си направиш труда да ги хвърляш в зелените контейнери за стъкло. По-добре е, отколкото директно на боклука.
Виж целия пост
# 3
200!!! За какво ги пазиш? Аз хвърлях всичко. Пък и сега има разделно сметосъбиране...
Виж целия пост
# 4
Миналата седмица дойде на гости свекърва ми. И взе да събира бурканчетата. Накрая набута в тях всички подправки вкъщи (мъжът ми готви с много подправки), налепка им етикетчета и така...

Всякакви идеи им идват на хората Joy
Виж целия пост
# 5
Можеш да ги предложиш на някоя мама,която се занимава с изработване на стоки по Благотворителните базари или ти сама да се опиташ.
За този Коледен базар направих свещници от тях  Peace
Виж целия пост
# 6
Можеш да ги предложиш на някоя мама,която се занимава с изработване на стоки по Благотворителните базари или ти сама да се опиташ.
За този Коледен базар направих свещници от тях  Peace

За това не бях се сетила! Чудесна идея! Аз тепърва захранвам, но поне вече се ориентирам към събиране....
Виж целия пост
# 7
Всичко рециклирам. Не складирам нищо.
Виж целия пост
# 8
Измивам ги и хвърлям в контейнера за стъкло.
Виж целия пост
# 9
Измивам ги и хвърлям в контейнера за стъкло.
Peace
Виж целия пост
# 10
Докато дъщеря ми ядеше пюрета,събирах само тези с винт капчка и то защото ми трябваха след това за да мога да и вземам храната от кухнята.Всички останали изхвърлям в контейнера за стъкло.
Виж целия пост
# 11
НЕ може да се ползват за консервиране  Peace
Виж целия пост
# 12
Изхвърлях ги.
Виж целия пост
# 13
Не ми е хрумвало даже да ги събирам.
Ако не могат да послужат за каузата на приложните изкуства, да вървят за рециклиране.
Виж целия пост
# 14
Аз ги изхвърлям в контейнерите за стъкло.Не стават за нищо,пониже капачката не може да се завинти повторно
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия