Помпичка за изцеждане на кърма - електрическа ...

  • 948
  • 5
Искам да попитам какви са вашите отзиви и има ли ефект от ползването на помпичка за кърмата защото нещо на бебока не му достига  baby_neutral Удобна ли е за ползване ?
Виж целия пост
# 1
Имам електрическа на Медела, с голям мерак  си я купих, но за съжаление никаква работа не ми върши, не мога да се изцеждам с нея, а имам мляко, защото бебка доста добре си хапва.
Виж целия пост
# 2
аз имам на бейбикеър също електрическа и ми вършеше много добра работа в началото докато ми се регулира кърмата Peace
Виж целия пост
# 3
Имам електрическа на Медела, с голям мерак  си я купих, но за съжаление никаква работа не ми върши, не мога да се изцеждам с нея, а имам мляко, защото бебка доста добре си хапва.
Странно... помпата е действително много добра (класи над тази на Нук примерно), лично съм я тествала (не върху мен, а върху новородила мама, която нямаше абсолютно никакъв опит с изцеждането) и изкара без всякакви проблеми 60 мл при жената, хем беше само 4-ти ден след раждането.
Виж целия пост
# 4
А, и тая на Нук не е съвсем лоша. На Медела сигурно е по-добра (нямам такава), но и тази на Нук е прилична. Аз лично добре цедя с нея. Има си регулатор за силата на ....хм....доене Mr. Green, което според мен е важно. В началото, с първото бебе цедях с много малко сила, защото на по-силно болеше, а сега като обръгнала кърмачка цедя на максимум и зяпам телевизия. Според мен електрическата е по-лесна за употреба от ръчната. Сравнявам ръчна на Авент и електрическа на Нук - имам и двете. С ръчната ме хваща мускулна треска на ръката само за 100тина грама.
Виж целия пост
# 5
Аз съм много доволна от Меделата.  Peace София престана да суче на около 3 месеца и после няколко месеца беше само на изцедена кърма. Медела действително ми стимулираше кърмата, за разлика от този уред за мъчение помпата на Авент.  Twisted Evil
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия