5-трика да бъдем съблазнителни.....

  • 4 633
  • 42
айде дамии развихряйте се.....нека всяка от нас издаде поне по 5 трика как да бъдем съблазнителни за мъжленцата си....а който няма свое...за чуждите.... Grinning....малко опит няма да е излишен на нито една от нас....споделяйте всичко което ви дойде на ум...грим,парфюм,секси белъо и тем подобни.... newsm78  love001
Виж целия пост
# 1
1 не се къпя поне седмица
2 оставям всичката растителност по мен да избуи никви пинсети никви епилирания
3 втривам чесън зад ушите
4 ям лук по много
5 нося се мърляво разбирай не се пера въобще а кото готвя се трия в дрехите с които съм

След всичко това мъжът ми е с мене вече много години и ме обича все повеч и повече явно е точния за мен  Wink Heart Eyes
Виж целия пост
# 2
Запис!
Виж целия пост
# 3
И аз!
Виж целия пост
# 4
Запис и аз за идеи. Flutter Mr. Green
Виж целия пост
# 5
Запис, запис....и баба знае така Crossing Arms
Воайорки с воайорките им ньедни ooooh!

Аз пък ще споделя:
1. Правя си масаж на устните, и вазелин ползвам
2. Не си слагам маски на лицето пред него
(също и пред свекърва ми)
3. Скубя си редовно мустаците, а и ноктите на краката си режа
4. Събирам му доброволно мръсните чорапи из коридора
и лично му ги бутам в пералнята.
5. Не гълтам, ама се опитвам да симулирам гълтане
 ....мога и още. Нужно ли е?
Виж целия пост
# 6
Е хубаво де,и едно от мен,да не ми викат воайорка,използвам различно еротично бельо,както се вижда от снимката ми. bowuu Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Е хубаво де,и едно от мен,да не ми викат воайорка,използвам различно еротично бельо,както се вижда от снимката ми. bowuu Mr. Green
Е, и аз си имам гащи за цикъл, ама не се фукам, нали Whistling
Виж целия пост
# 8
Е хубаво де,и едно от мен,да не ми викат воайорка,използвам различно еротично бельо,както се вижда от снимката ми. bowuu Mr. Green
Е, и аз си имам гащи за цикъл, ама не се фукам, нали Whistling

Не ме предизвиквай да си сложа другите. Whistling
Виж целия пост
# 9
Момичета,разсмяхте ме.И аз ще следя темичката. Mr. Green
Виж целия пост
# 10
`Айде от мен да мине, запишете си: Готвя много сгодни манджички. Въобще не нося бельо.
Виж целия пост
# 11
`Айде от мен да мине, запишете си: Готвя много сгодни манджички. Въобще не нося бельо.
....и аз това го мога, пък Crossing Arms
...даже и две деца наритвам, докато готвя и на трите котлона едновременно bowuu

(това, обаче въобще не му влияе съблазнително Rolling Eyes)
Виж целия пост
# 12
Децата са приучени сами да се наритват.
Виж целия пост
# 13
Смятам темата първо,че е не на място,все пак не е КМ тук.
Второ : напълно излишна е, ССФ е винаги съблазнителна без дори да прави нещо. Тя е природна изкусителка.  Crazy
Виж целия пост
# 14
Само пет?
Аматьорки!
Виж целия пост
# 15
Само най важните  трикове или всички?
Виж целия пост
# 16
Ше четкам и аз Wink
Виж целия пост
# 17
дюшек на буци, така че цяла нощ да се върти и мира да няма
гащи под възглавницата
белезници под леглото
Виж целия пост
# 18
Ей то лятото свършва, каква е тази съблазнителна вълна дето залива форума?  Rolling Eyes
В петък, ако не се лъжа имаше подобна тема, макар и със зададена арт насоченост, но пак за трикове в тази област.

Аз ще съм от воайорките този път , няма да издавам тайните си пък.  Crossing Arms

Но признавам си трика на Руска за симулиране на гълтане ме разби тотално.  bowuu
Виж целия пост
# 19

То кой знае какви трикове не са необходими да за да съблазниш един мъж, зависи доколко ти се занимава...

Прочетете това http://www.menbg.com/index.php?option=com_content&task=view& … 772&Itemid=34
Виж целия пост
# 20

Дано поне мъжете еволюират и започнат да разчитат смешните послания на евтините жени с горната си глава...

Колко феминистко.   Mr. Green
Че то ако горната глава е целта, за кво съблазняване говорим. Направо да го поканя да изиграем партия шах.  bowuu  Joy
Виж целия пост
# 21
Пак ли бе? За мъжленцата? Маминкоо.... ooooh!
Виж целия пост
# 22
1. Винаги лягам с анти секс бельо и бархетна пижама. - Когато "иска" обича да бъде настъпателен и да се чувства победител. Не бива да съм лесна.
2. Никога не спя винаги съм готова да пипна където трябва. Когато трябва да съм лесна де? Иначе убивам чувството от 1.
3. Поне месец никакъв секс после фойерверки.
та така. Трикове много, но само според случая  Mr. Green
Виж целия пост
# 23

Дано поне мъжете еволюират и започнат да разчитат смешните послания на евтините жени с горната си глава...

Колко феминистко.   Mr. Green


Не, по-скоро: "колко злобно!"
Виж целия пост
# 24
                        Направо си е злобно. Друго си е да се запознаете в библиотеката, докато пишете реферат... Сваляте очилцата и хоп: мъжът на мечтите ви чака до бюрото на библиотекарката.
Виж целия пост
# 25
Съблазън до съблазън чета тук... спукана ми е работата...  Whistling
Виж целия пост
# 26
На мен статията ми хареса и то не за друго, а защото и аз съм същата. Няма ме по пъченето на цици, съчетано с безмозъчни фрази. Моя грешка, но за едни грешка, а за мен предимство. Отвратена съм от "курветата". Още повече от мъжете дето им се връзват. Също и от мъжете тип гларуси.
Затова съблазнявам деликатно. С леко разкопчана риза, подходящи дрехи, очертаващи формите. Фин парфюм, ненатрапчив грим, които все пак подчертава добрите ми черти и внимателно подбрани двусмислени фрази.
Виж целия пост
# 27
...Няма ме по пъченето на цици, съчетано с безмозъчни фрази... Затова съблазнявам деликатно. С леко разкопчана риза, подходящи дрехи, очертаващи формите. Фин парфюм, ненатрапчив грим, които все пак подчертава добрите ми черти и внимателно подбрани двусмислени фрази.
                     Къде точно е разликата, че не я схванах?

Виж целия пост
# 28
Запис. Mr. Green
Виж целия пост
# 29
...Няма ме по пъченето на цици, съчетано с безмозъчни фрази... Затова съблазнявам деликатно. С леко разкопчана риза, подходящи дрехи, очертаващи формите. Фин парфюм, ненатрапчив грим, които все пак подчертава добрите ми черти и внимателно подбрани двусмислени фрази.
                     Къде точно е разликата, че не я схванах?


И аз не я схванах. По същата логика някоя още по-неуверена в съблазанта си жена, ще сметне твоята деликатно разкопчана ризка за върховен курваджилък. Статията е безумно написана,крайно субективно( особено онова със дупето- чиста доза завист си е откъдето и да го погледнеш), явно жената е била заслепена от яд, пишейки тези задъхани и вулгарни редове.
Виж целия пост
# 30
Единственото нещо което мога да правя и го считам за върховна съблазън е да връзвам дръжката на черешката с език.Но за съжаление това се случва само в периода на черешите.През останалото време съм гола -вода.
А,това за гълтането-това не го знам,може ли подробности Confused
Виж целия пост
# 31
...Няма ме по пъченето на цици, съчетано с безмозъчни фрази... Затова съблазнявам деликатно. С леко разкопчана риза, подходящи дрехи, очертаващи формите. Фин парфюм, ненатрапчив грим, които все пак подчертава добрите ми черти и внимателно подбрани двусмислени фрази.
                     Къде точно е разликата, че не я схванах?


Разликата е в броя разкопчани копчета Mr. Green
Виж целия пост
# 32
...Разликата е в броя разкопчани копчета Mr. Green ...
                    Честно казано мислех, че разликата е, че ти го правиш. Понеже всеки мисли, че прави нещата най-добре и единствено правилно... В такъв случай искам да знам точно кое копче дели курвата от свястната жена, да не се излагам  Whistling.
Виж целия пост
# 33
...
А,това за гълтането-това не го знам,може ли подробности Confused

... по филмите съм гледал, че когато трябва насилствено да го накарат някой да гълта му запушват носа, друг го удря в корема... и се получава... нещо такова ще да е...  Whistling
Виж целия пост
# 34
Те по филмите много неща показват.Аз искам подробности от първа ръка-хора с опит и авторитет в бранша.А и това което ми описваш ми прилича направо на оргия
Виж целия пост
# 35
Аз не използвам трикове, съблазнителна съм по природа Blush
Виж целия пост
# 36
Виагра изигра номер на ”кавалер”
02 септември 2008 / News.dir.bg
Осемдесетгодишният Светозар Вармедя от Сидни ще трябва да заплати на младата си съпруга обезщетение от 27 000 австралийски долара заради психически и сексуален тормоз.
80-годишният съпруг настоявал от 27-годишната си жена да правят най-малко три пъти дневно любов, предаде БГНЕС.
Австралийският съд не съобщава името на младата жена, която също е родена в Сърбия, но уточнява че жертвата е обяснила, че съпругът й най-малко 60 пъти я заплашвал със смърт, в случай че откаже да задоволи сексуалните му желания.
"Беше голям кавалер и наистина много добър човек. Но преди седем години започна да взема Виагра. Той пиеше по три хапчета на ден и всичко се промени. Започна да ме третира като робиня", споделя съпругата на Светозар и уточнява, че много често е била принудена да се съгласи и на по четири пъти секс дневно.
Междувременно двамата са се развели, но този необикновен спор е приключил с отхвърляне на жалбата на Светозар, че сумата е прекалено висока.
"Въпреки, че нямаше доказателства за физически тормоз по време на брака, обезщетението е справедливо, защото обвиняемия безкрайно безобразно се е отнасял към тогавашната му съпруга", казва съдията.












 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 37
Виагра изигра номер на ”кавалер”
02 септември 2008 / News.dir.bg
Осемдесетгодишният Светозар Вармедя от Сидни ще трябва да заплати на младата си съпруга обезщетение от 27 000 австралийски долара заради психически и сексуален тормоз.
80-годишният съпруг настоявал от 27-годишната си жена да правят най-малко три пъти дневно любов, предаде БГНЕС.
Австралийският съд не съобщава името на младата жена, която също е родена в Сърбия, но уточнява че жертвата е обяснила, че съпругът й най-малко 60 пъти я заплашвал със смърт, в случай че откаже да задоволи сексуалните му желания.
"Беше голям кавалер и наистина много добър човек. Но преди седем години започна да взема Виагра. Той пиеше по три хапчета на ден и всичко се промени. Започна да ме третира като робиня", споделя съпругата на Светозар и уточнява, че много често е била принудена да се съгласи и на по четири пъти секс дневно.
Междувременно двамата са се развели, но този необикновен спор е приключил с отхвърляне на жалбата на Светозар, че сумата е прекалено висока.
"Въпреки, че нямаше доказателства за физически тормоз по време на брака, обезщетението е справедливо, защото обвиняемия безкрайно безобразно се е отнасял към тогавашната му съпруга", казва съдията.




hxhahahxhahhxahhahhahxh Joy Joy Joy Joy







 Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 38
1. да бъдем себе си
2. да обичаме секса/ама наистина/
3. да се обичаме /себе си/
4. да се обичаме /себе си/
5. да се обичаме /себе си/
 Sunglasses
Виж целия пост
# 39
1- Събуждам Патиланеца с целувка. Rolling Eyes
2- Мъркам и мрънкам,докато събудя интереса на съседите. Mr. Green
3- Носът ми винаги е запушен/за справка,чети по-горе/. Crazy
4- Винаги му ям манджите Grinning
5- Той винаги е в командировка,имам време да мисля за още трикове,докато се прибере.
ooooh!
Виж целия пост
# 40
айде аз като авторка на темата нека е включа и аз....
1. винаги ходч полу-гола вкъщи
2.задължително ухая на парфюм
3.секси белъо
4.в такава ситуация съм с пусната коса(мъжете харесват допира на косите ни по голото им тяло....или поне моя)
5.винаги му подсказвам сама....докосвания,мръсни думички и т.н.
Виж целия пост
# 41
Бравос!
Виж целия пост
# 42
...
А,това за гълтането-това не го знам,може ли подробности Confused

... по филмите съм гледал, че когато трябва насилствено да го накарат някой да гълта му запушват носа, друг го удря в корема... и се получава... нещо такова ще да е...  Whistling



хахахаха,това ми звучи като филм на ужасите.Ще ме удари в корема и няма да е жив да види как гълтам. Crossing Arms

По темата-когато сме заедно-закуска в леглото и то сервирана върху голо коремче Crazy
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия