Какъв грах използвате?

  • 12 986
  • 94
Вчера за първи път купих пакет сух грах. Днес ще го сготвя и ми е интересно какво ще се получи.
Обикновено купувам само замразен грах. Но напоследък се сварява все по- трудно и по- трудно. Мъжът ми не харесва вкуса на стерилизирания  Crazy, а на пресен никога не съм попадала  Thinking
Вие какъв грах изпозвате най- често?
Виж целия пост
# 1
замразен
Виж целия пост
# 2
Бондуеле консерва.
Виж целия пост
# 3

И аз Peace
Виж целия пост
# 4
замразен или консерва.. но много рядко ползвам грах.
Виж целия пост
# 5
И аз използвам замразен в пакет,повече ми харесва от консервирания,някакси по-свеж и зелен ми е...а как изглежда сухия грах?Коя фирма го предлага Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Досега не съм ползвала сух. Ползвам само замразен
Виж целия пост
# 7
Замразен. Купувам такъв, какъвто има в магазините край нас, досега никога не съм попадала на лошо качество. Даже почти не го варя, само го попарвам във врялата вода, за да се размрази.
Сух грах съм ползвала преди години, преди да пуснат замразен по магазините. Не ми хареса, а и трябваше да се вари дълго. Този в консервите пък понякога има лош дъх.
На замразения това му е хубавото, че може да се ползва само част от пакета, а другата да се върне във фризера. А и се приготвя бързо, за разлика от сухия.
Пресен може да се купи на пазара в началото на лятото. Бланшира се и се замразява.
Виж целия пост
# 8
Използвам консервиран грах, но само на Леда или Сторко.
Никога досега не съм попадала на лошо качество.
Виж целия пост
# 9
Най -добрия вариант. Използвам и замразения на Бондуеле.
Виж целия пост
# 10
Използвам консервиран грах, но само на Леда или Сторко.
Никога досега не съм попадала на лошо качество.

Същото и аз правя. Даже точно преди час минах през магазина и купих по една кутия и от двете марки, че като се прибера от работа довечера да сготвя.  Mr. Green
Виж целия пост
# 11
Замразен  Peace
Виж целия пост
# 12
БРАВО и аз така, по-вкусен ми е!
Виж целия пост
# 13
Използвам стерилизиран грах.Не знам защо съм останала с убеждението,че по бързо увира.
Виж целия пост
# 14
Винаги стерилизиран.Най-често на BONDUELLE в консерва.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия