ПЛЕВЕН - 62

  • 15 732
  • 298
# 60
Валенце, на нас ни дадоха 3-4 преди около 2 месеца, когато започна строежа.Обикаляха фирмите и на Емо и на баща ми им извадиха по 2. Абе карти да искаш, ще ти дам  Grinning Ама такива сини като старите. Не знам дали с тях после ти дават нова. Thinking
Виж целия пост
# 61
О,Дикси,запази ми една. LaughingМи щом са ви давали такива,сигурно и с тях ще става,знам ли.
Виж целия пост
# 62
Дайте и на мен една карта...... Blush
Eто какво открих преди малко. Общините могат да кандидатстват по тези проекти http://www.europe.bg/htmls/page.php?id=16510&category=72 Точно сега се подават документи.Дори попаднах на едно старо интервю на Найден Зеленогорски и там той казва че Общината по тази същата програма е изградила площадки.Една от клаузите по програмата е че бенифициента е длъжен да поддържа изграденото Mr. GreenТа- това като малък жокер при евентуална среща с общинарите Wink ( питайте ги кой площадки са изградили  преди по тази линия и вижте дали ги стопанисват)
Виж целия пост
# 63
И ние имаме някаква на името на свеки,но не от фирма,а от преди,значи ли че няма да можем да я ползваме  newsm78
Май за днес няма желаещи за клубчето,ще остане за като завали,а то няма да е далеко Simple Smile
Виж целия пост
# 64
На мен ми пратиха 3 метро карти, но аз ги затрих някъде и явно ще вадя нови Rolling Eyes Дано има достатъчно хора, които да пазаруват във всички плевенски молове, метро, била, кауфланд и други Simple Smile Според мен в един момент ще имаме богат избор къде точно да влезем Grinning Едва ли някой ще ни върне, че сме без карта, ами още от вратата ще ни вадят по една.
Виж целия пост
# 65
Оф,Тесс,и аз на това се надявам от толкова години-да  не трябват карти,ама на,искат.Лошото е,че вече без карта дори не можеш да влезеш вътре-с нея си отваряш вратата. ooooh!Тъпа работа.
Виж целия пост
# 66
Джина, Михаела беше с температура до вчера,нищо й няма вече,но се знам дали е редно да се среща с деца още.Иначе съм съгласна за такава среща.
Атракция, дано не ви спохождат повече никакви болести. Какво ще му даваш за имунитета?

ДеЩо, главният архитект се казва Константин Гулишев.

бамбукита, и аз така се изненадах,като казах на един гинеколог,че искам да се изследвам и той миотговори,да си проверя при личната кога ми е реда.Те правели изследването,но само ако има някакъв проблем. Та да не е напразно ходенето, ми направи микробиология. все се каня да отида и все не намирам време.

Jujka , ако трябва да се издребнява на информационната табела на строежите пише : номер на строителното разрешение, фирмата инвеститор, фирмата проектант, фирмата изпълнител, фирмата за строителен надзор, телефони за контакт и още много други неща. Не разбрах защо се заяждаш?
Мирама, всички сме чували за ЗУТ, а някои са го и чели. Все пак има и варианти различни от рампа за инвалиди. Нямаше нужда от иронията.
И проектантите, и инвеститора имат сайтове. Разгледайте пък тогава коментирайте,кой колко и какво може Peace
Аз повече тази тема няма какво да я коментирам!
Виж целия пост
# 67
Абе, от известно време се чудя дали да не си допълня лентичката, защото още е много рано, но реших, че каквото има да става ще става, така, че с удоволствие споделям с вас допълнението  Grinning
Виж целия пост
# 68
Аз ли ще съм първата с честитките Grinning  Hug Мноог се радвам за теб , ДИкси.Лека и безпроблемна бременност ти желая.Не мисли  лоши работи Naughty
 Heart Eyes
Виж целия пост
# 69
Ооо,Дикси,честито!
Не знаеш как се зарадвах,честно! Hug
Виж целия пост
# 70
Дикси, честито, лека бременност и още по-леко раждане! Simple Smile
Виж целия пост
# 71
Дикси честито страшно много се зарадвах за теб,лека и безпроблемна бременност. Hug
Виж целия пост
# 72
Дикси, страхотна новина! Честито и леко бременеене!
Виж целия пост
# 73
Дикси, честито и от мен. Лека бременност ти желая. Peace
Виж целия пост
# 74
Дикси, честито Hug Дано имаш лека и безпроблемна бременност! За разждането ще пожелавам като наближи Simple Smile
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия