Хранене с Милумил1

  • 1 028
  • 10
Здравейте мами!Имам едно въпрос4е?Моето беб4е се храни с Милумил1 и изяжда около 120-130мл.
Тя е на 3м. а на опаковката на АМ пише 4е трябва да изяжда 180мл-200мл..според вас малко ли ядем?
Виж целия пост
# 1
Води се по детето-ако не му стига увеличи дозата,ако се наяжда с това количество не увеличавай Hug
На тази възраст моята бебка изяждаше по 130-140 мл  Peace
Виж целия пост
# 2
Аз също смятам, че трябва да се ръководиш по детето. Освен това забелязвам, че на опаковките слагат повече мл., отколкото препоръчват лекарите. Трябва да имаш предвид, че Милумил по принцип е по-калоричното мляко (и най-хубавото) - така ми каза моят лекар, когато избирах АМ (но аз започхах да го давам по-късно, към 7-я м.).
Виж целия пост
# 3
благодаря ви много за отговорите!
Виж целия пост
# 4
За 3-месечно бебе е напълно  достатъчно количеството от 130мл.Давала съм единствено Милумил и никога не съм се водила по препоръчителните дози на опаковката.
Виж целия пост
# 5
Според нас има едно правило - следва се детето, а не схемите и таблиците на кутиите  Peace  Simple Smile
Виж целия пост
# 6
Води се по детето PeaceСиньт ми винаги е ял по-малко от таблиците по кутиите.
Виж целия пост
# 7
Детенцето ти изяжда точно толкова, колкото трябва, така че не се притеснявай! Нашата лекарка каза така: 3 мес - 130 гр, 4 мес - 140 и т.н. (разбира се това е ориентировъчно  Peace) Не мога да си обясня защо на кутиите ги пишат тия завишени количества, като че ли не храним бебета, а ... (хайде да не казвам  Mr. Green)
Виж целия пост
# 8
На колко часа яде?
Виж целия пост
# 9
Отгледах дъщеря си с Милумил. Тя беше злояда. Изяждаше много малко, но винаги е била в норми. За сведение количеството от 130 грама го изяждаше към годинката и то не всичко наведнъж а с кратка почивка за около 10 минути. Така, че следвай детето както са писали по горе майките и не се притеснявай от количеството, което изяжда.
Виж целия пост
# 10
Храним се на три часа,а понякога и на 4етири откарваме
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия