Хъркащо носле

  • 610
  • 7
Мами, помогнете. Дъщеричката ми е на 2 мес. и 20 дни. Преди няколко дни й се появи слаба кашлица. Водих я при педиатърката- каза, че е от секретите. Изписа Стеримар и Стодал при нужда. Почнах да й пръскам от спрея. Наистина кашлицата почти изчезна, но сутрин, като се събуди нослето й похърква. А като почне да плаче, понякога потича. Кажете ми хрема ли е или са секрети?
Виж целия пост
# 1
Най-вероятно са секрети, нали все пак лекар я е гледал. Нищо няма да загубиш ако я заведеш пак на лекар, можеш и да и капеш по няколко пъти на ден физиологичен разтвор. Щом не кашля вече, няма температура и секретите не са жълто зелени не се тревожи.
Виж целия пост
# 2
Не, секретите са воднисти излизат само, когато плаче много.
Виж целия пост
# 3
Секрети са,а и е нормално като пла4е нослето да поти4а.Ако се притесняваш отидете пак на преглед Peace
Виж целия пост
# 4
Не напразно на децата им казват "сополанковци", ще свикнеш и ще започнеш сама да различаваш видовете сополи...Но дотогава е добре при всяко твое съмнение да водиш малкото на лекар, в крайна сметка губиш само някой друг лев, но печелиш спокойствие и адекватна реакция.
Спокойно, най-вероятно се чисти от секрет от вирусна инфекция...След хремата винаги има някакъв период докато се възвърне нормалната функция на лигавицата на носа.
Ако се притесняваш или има други симптоми обаче иди още веднъж на лекар, може на УНГ.
Виж целия пост
# 5
Гледай въздуха в стаята,в която спи детето да не е много сух.Аз и сега слагам съд с вода някъде
Виж целия пост
# 6
Преди да пръсна стеримара, в нослето й има сухи гурлички. Възможно ли е после от спрея да се втечняват?
Виж целия пост
# 7
Преди да пръсна стеримара, в нослето й има сухи гурлички. Възможно ли е после от спрея да се втечняват?

да. Peace

може би въздуха ви е сух в стаята, най-просто е с купичка вода, както MaraSara е писала Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия