идвало ли ви е понякога да .....

  • 3 864
  • 56
а, бе да му шибнете на вашия един такъв хубав .... през физиономията.  fightЕй, много го обичам моя, даже повече отколкото когато се оженихме /преди 17г./ ама понякога ми сервира такива глупости и изказвания, че просто ми се ще - ей-така изнивиделица да му отлепя един. сигурно и на него му се е приисквало..... след пет минути пак много го обичам и харесвам , ама това желание чак ме плаши.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 1
Случвало се е. На него също  Simple Smile

Проблемът е да се спреш навреме, преди желанието да е прераснало в действие  Laughing
Виж целия пост
# 2
случва се Crazy
Виж целия пост
# 3
 Чак пък толкова... Naughty
Виж целия пост
# 4
чак пък да му  fight - НЕ! не съм такъв човек(зная агресията какво е и не ми идва на акъл да я проявявам),но майка му колко е кихала,почесвала...и той какви ли не доничета е бил в съзнанието ми Embarassed. минава ми,обаче много бързо. не зная какво би ме провокирало да посегна на някого?!?
Виж целия пост
# 5
Не, виждала съм го в действие и знам, че ще ме размаже с 2 удара.
Виж целия пост
# 6
ставаше въпрос да ви е минавала такава мисъл, не да сте го правили...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Виж целия пост
# 7
Ами не  Naughty
Обаче на него сигурно му е идвало да ме  #2gunfire
Радвам се обаче, че си разрешаваме споровете с разговори.
Виж целия пост
# 8
Случва се някой път да ни се иска  но се въздържаме. Mr. Green
Виж целия пост
# 9
Не, не съм самоубиец. Разликата в телесната маса никак не е в моя полза и един евентуален ответен удар би бил много трагичен относно здравния ми статус.  Crossing Arms
По тази причина са ми идвали други, много по-труднодоказуеми неща. Но понеже съм гледала няколко серии на CSI, засега успешно се въздържам да приложа идеите си на практика.   Mr. Green
Виж целия пост
# 10
Бе то може и да ми е идвало, ама дали бих посляла да го направя, е въпроса...  Laughing
Виж целия пост
# 11
Непрекъснато  Mr. Green
Виж целия пост
# 12
Ееее,пък хора сме все пак.Разбира се,че ми е идвало,както и на него сигурно. Но и двамата сме достатъчно интелигентни да не намесваме агресията в нашите дискусии Peace
Виж целия пост
# 13
Искало ми се е много пъти, един път сме стигали до действия.  Mr. Green
Виж целия пост
# 14
 Все още не съм изпитвала желание за такива действия.За сега само ми идва да му правя хубави неща. Grinning
Виж целия пост
# 15
Идвала ми е тази мисъл, ама в 98% от случаите съм спирала навреме. В останалите 2% - 1% му шибнах шамар, а той ми се изхили, а в другия 1% му налетях на бой  Embarassed, а той само ме хвана и ме гушна здраво... Пробвайте да ви гушне някой с +20 см. в ръста и + 40 кг. в теглото /хем аз хич не съм дребна/ - няма мърдане... Иначе, на него също му идват понякога такива желания, ама се въздържа, че с тази разлика в категориите и един по-як шамар сигурно може да ме вкара в Пирогов...
Виж целия пост
# 16
ами да , съвсем нормално е понякога да ми идва това на ум Mr. Green
Виж целия пост
# 17
офф, камък ми падна от сърцето, ами човещинка си е все пак, пък и 17 години - боже кога минаха- благодаря за мненията и дано ви се случва по-рядко! Grinning
Виж целия пост
# 18
Разбира се,че ми се е случвало.
Виж целия пост
# 19
Не ми е идвало, но като се знам каква съм лигла, сигурно на него всеки ден му се иска да ми забърше някой шамар. Обаче не го показва.
Виж целия пост
# 20

 Joy и на мен
Виж целия пост
# 21
Да случвало ми се е Mr. Green
Виж целия пост
# 22
Не само че ми идва, но го и шибвам най-редовно...после пак си се обичаме  Laughing
Виж целия пост
# 23
Доста често. Дори ми е идвало на ум  да го пребия не само да му ударя шамар..
Виж целия пост
# 24
Случвало се е. На него също  Simple Smile
Проблемът е да се спреш навреме, преди желанието да е прераснало в действие  Laughing
Peace
Виж целия пост
# 25
Идвало ми е на ума, да! Даже съм го правила, но само веднъж, засега. Не се гордея с това, абсолютно глупаво е, но разтропат ли ми се нервите трудно се удържам. Намерих му цаката обаче, вече след толкова години съумявам относително добре да контролирам емоциите си Wink
Виж целия пост
# 26
няма мъж дето да не искал да шибне един на жена си и даже на някои не им издържат нервите и го правят ... след това ги съдят. В една друга тема бая жени споделиха че са удряли мъжете си, но това за тях беше нормално  Shocked
Виж целия пост
# 27
Ооо, да Twisted Evil Пресен пример от вчера:
Цял ден се точа на един пъпеш. Вечерта го моля да ми го нареже. Нарязва го. Започвам да ям и установявам, че го е нарязал със същия нож, с който съм белила чесън, без да го измие #Cussing out Естетсвено пъпешът е съсипан и не става за ядене. Казвам му и той - Еее, какво толкова Sunglasses Наистина исках да му прасна един Twisted Evil
Виж целия пост
# 28
Случвало се е. На него също  Simple Smile

Проблемът е да се спреш навреме, преди желанието да е прераснало в действие  Laughing

Съгласна съм. Много рядко ми се случва.
Виж целия пост
# 29
 smile3515 fight fight gydi..... и още как ,но се сдържаме,понеже бързо ни минава и на двамата Mr. Green
Виж целия пост
# 30
О, иска м исе и не само един  Mr. Green Close Twisted Evil
Понякога ме изкарва извън кожата  ми..
Виж целия пост
# 31
Случвало ми се е да искам да го направя  Blush  Но знам, че е по-добре да не си подритвам здравната книжка...  Crazy
Виж целия пост
# 32
Не, ама той сигурно би предпочел. Защото аз се изливам в крясъци. Е, после ми минава.
Виж целия пост
# 33
Идвало ми е да му шибна един в десетката. Въздържам се.
Виж целия пост
# 34
вече не  Whistling
предпочитам да му направя по-лоши неща  Mr. Green
Виж целия пост
# 35
Идвало ми е, разбира се. Ама аз си го и поплясквам...по дупето  Simple Smile
Виж целия пост
# 36
Надали на някого не му е идвало....
Виж целия пост
# 37
Редовно ми се случва. След три минути не съм същата Crazy Crazy

Бе, циганка съм по душа Laughing Twisted Evil
Виж целия пост
# 38
Случвало се е. На него също  Simple Smile

Проблемът е да се спреш навреме, преди желанието да е прераснало в действие  Laughing
точно така,трябва да спреш на време Peace
Виж целия пост
# 39
Да, искало ми се е - и при това много пъти, но съм спирала на време. И той също.
Виж целия пост
# 40
 и още как?!обаче трябва да е скорострелно и ефикасно,такаче да припадне,да загуби свяст за известно време иначе лошо ме се пише! newsm66 но постигна ли ефекта на припадъка,охааааааа ,има да му се кефя на изражението  smile3540 и да триумфирам. tongueпосле ще се чуди какво е станало Thinking.ще му кажа,че се е спънал в играчка на детето,паднал е и си е ударил главата. fiuuuuuu dontknow
Виж целия пост
# 41
 #Crazy звучиш като рецидивист... сигурна ли си, че не си го правила  newsm78

 Wink
Виж целия пост
# 42
О-о-о-о-о-о колко пъти....... И не само да го фрасна  Embarassed Ако трябва да съм честна почти всеки ден  newsm66 Wink
Виж целия пост
# 43
На ден поне по един път.
А когато ми идва направо да го пребия /убия/  Laughing - а естественно не мога и не го правя - крещя  Close - по-бързо ми минава !
Виж целия пост
# 44
Идвало ми е, но ме е страх от ответен удар...  Simple Smile
Виж целия пост
# 45
Ооо, идвало ми е много пъти  Mr. Green Резултат: няколко подритвания по задника и един шамар през лицето /от моя страна/. Той как се въздържа от ответни действия, просто не знам  Rolling Eyes Ама гледам да успокоявам топката, доколкото мога. Иначе и аз много си го обичам моя. Иначе няма и да ме е яд толкова на него понякога.
Виж целия пост
# 46
Не, виждала съм го в действие и знам, че ще ме размаже с 2 удара.

на моя един ще му е достатъчен да ме довърши  Mr. Green
напоследък все по-често ми минава тази идея през главата
да крещя не мога, не ми идва от вътре някакси
Виж целия пост
# 47
Веднъж в седмицата си организираме спаринг с възглавници. И на двамата ни олеква, но ако аз много съм му ядосана го хапя.
Виж целия пост
# 48
Случвало ми се е ....ама не съм прилага все още ...!!!
Виж целия пост
# 49
О, да! Случвало ми се е, засега е избегнал фактическите действия  Mr. Green
Виж целия пост
# 50
Честичко ми се случва  Twisted Evil
Виж целия пост
# 51
а, бе да му шибнете на вашия един такъв хубав .... през физиономията.  fightЕй, много го обичам моя, даже повече отколкото когато се оженихме /преди 17г./ ама понякога ми сервира такива глупости и изказвания, че просто ми се ще - ей-така изнивиделица да му отлепя един. сигурно и на него му се е приисквало..... след пет минути пак много го обичам и харесвам , ама това желание чак ме плаши.... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Чак пък да го "шибна" ... Laughing
Да,ядосвала съм му се,но да го удрям не съм имала желание Joy Joy Joy
За сведение-16 години брак Laughing
Виж целия пост
# 52
Ядосва ме, но чак да го удрям не съм имала желание.
И не е, защото се страхувам от отговора му.
Просто си викаме на воля, а после бързо ни минава.
Извинявайте, момичета, но ме ужасиха коментарите ви как знаете, че би могъл да ви размаже в отговор.
Аз в момента, в който си го помисля това, просто ще съм си тръгнала.
Виж целия пост
# 53
Те тези отговори май на майтап бяха.
Виж целия пост
# 54
На мен не ми звучат хич на майтап.
Виж целия пост
# 55
Ми не знам, мен това не би ме спряло.
Виж целия пост
# 56
И мен засега, както казах викам си на воля.
Ама не ми е хрумвало, че може да ме смаже, макар че физически погледнато сигурно е така, защото аз съм слаботелесна около 50 кила.
А и както той твърди не се е бил от казармата т.е. от има-няма повече от 20 години, а и аз не съм го виждала.
И искрено се надявам да не го виждам в подобна ситуация. Най-малкото вече въобще не би му подхождало на възрастта и положението.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия