съмнявам се за цветна бременност

  • 2 063
  • 22
Моля ви кажете ми дали е така,направо се побърквам. Неиксам дасе случва това точно сега. Значи миналият месец  имах нормален меструален цикъл. И това се случи три дена преди да замина за англия и беше седем дневен нормален цикъл със отделящя си ципа. Сега трябва да имам на 22 цикъл но нещо ми закъснява,възможно ли е да е карам цветна бременност??? smile3511
Виж целия пост
# 1
Ами сменяш климат, заминаваш в чужбина, притесняваш се - все причини да ти закъснее. Направи си тест или отиди на лекар  Wink.
Виж целия пост
# 2
Щом ти закъснява, за каква цветна бременност се съмняваш?Можеш да си направиш тест, след като има вече закъснение.Не виждам с какво тук може да ти помогне някой  Rolling Eyes
Виж целия пост
# 3
Аз като дойда от БГ тук или обратно винаги ми се променя цикъла-идва ми по-рано.Да не си на диета-от нея също може да имаш закъснение.Най-сигурно си направи тест Peace
Виж целия пост
# 4
Един тест може да отговори на въпросите ти.
Виж целия пост
# 5
При смяна на климат е нормално, но си направи тест или отиди на лекар
Виж целия пост
# 6
За цветна бременност се съмнявай след два-три месеца странен цикъл.
Виж целия пост
# 7
Хайде, направи си тест и ни кажи да не те мислим.Отскочи до аптеката вземи си 1 тест и да се приключва.Какво го мислиш толкова?Давай смело.


Виж целия пост
# 8
Направи си тест и се успокой...

А след като нямаш цикъл за каква цветна бременност ни говориш  newsm78
Виж целия пост
# 9
И аз като сменя климата ми закъснява цикъла някъде около 5 дни,така че не се притеснявай,не ми се вярва да е цветна бременност Peace
Виж целия пост
# 10
При смяна на климата често се получават такива аномалии, но нищо не пречи да си направиш тест Peace
Виж целия пост
# 11
Щом ти закъснява, за каква цветна бременност се съмняваш?Можеш да си направиш тест, след като има вече закъснение.Не виждам с какво тук може да ти помогне някой  Rolling Eyes
Съгласна съм.  На мен че без да пътувам, понякога ми закъснява при рязката смяна на времето, пък камо ли пътуване и т.н.
Виж целия пост
# 12
при смяна на климат ми подранява на мен Wink
Виж целия пост
# 13
Щом ти закъснява - явно не цветна...за нея трябва да има все някакво кървене???
Направи си тест. но така не звучи...
може да е от смяна на климат, ако си пила лекарства или от стрес или от много разни такива неща.
Виж целия пост
# 14
Аз мисля че два дена не са повод за притеснение особено след като е наличие смяна на климат. Другите правилно са те посъветвали да си купиш тест, няма какво да гадаем.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия