Стара Загора 57 - Няма пари и за на петела гащи дори...

  • 30 243
  • 287
# 60
не виждам проблем да им се обясняват основни понятия за различните религии, но съм против да се водят занятия от религиозно лице, независимо от това акво изповядва.

Аз не виждам проблем и за бъдещия им сексуален живот да им говорят, отношенията межу мъжа и жената, влеченията към другия (или същия) пол и т.н. Даже тези теми ми се струват много по-полезни и интересни, имайки предвид, че в 3-та и 4-та група тези въпроси ги тресат здраво.
Ама основните понятия за религиите някак безсмислено ми стоят... Най-малкото, ако детето трябва да знае нещо за религиите, вярата, БОГ или дори само за традициите и обичаите, аз и баща му сме хората, които ще се заемат с просвещаването му.

Да, Пасинет, за допълнителни занимания по желание става дума. Вас не са ли ви питали дали проявявате интерес? Мен и за Тони и за Алекс по отделно ме питаха. Заедно с върпоса "Ще ходи ли на латино-танци?" добавиха и "Ще посещава ли религия?"
В градината на Кипарис от месец някъде вече им преподават. На колежката детето ходи там.
Виж целия пост
# 61
е, то тогава и за секса и за танците вие сте хората ....
Виж целия пост
# 62
Абе питам тази вечер мъже ще има ли. Щото сержът каза, че ако ще бил само той будала нямало да идва Mr. Green
Виж целия пост
# 63
е, то тогава и за секса и за танците вие сте хората ....
Така би трябвало да е... нямаше те обаче онзи ден като разказвах как сина ми зададе въпроса "Какво е секс?" и как сам си отговори  Shocked
Аз само успях да добавя "Не е само това, миличък..." Joy

Херко, Митя няма да може, защото някой трябва да се занимава с децата. Майка ми още е в недобро състояние след операцията и не искам да я оставям сама с тях.
Виж целия пост
# 64
Хера, мойто мъж ще гледа наследника, така че ще съм сама и аз.
Виж целия пост
# 65
Бирхалето днес е от 12:30. За интересуващите се  Grinning
Виж целия пост
# 66
С две деца съм, но ще мина за малко. Ще ни дойде баба на гости дове4ера, така че ще съм с половинката.
Виж целия пост
# 67
Стара Загора на втора страница.как може размърдаите се Grinning Grinning
Виж целия пост
# 68
Приветки  Hug
Четох за разни пътни произшествия  Rolling Eyes Оглеждайте се за сребрист пасат-комби с неориентиран шофьор, даващ мигачи наляво и завиващ надясно  Mr. Green аз съм  Mr. Green От една седмица карам Сисо на ясла и го взимам, едната ми кора отдолу почти опира земята, уж не съм минавала през бордюри  Thinking Ама тъй ще е  Whistling
Тази вечер сигурно ли е че ще излизате? Ще карам Сисон на Железник. И нямам планове за довечера....Миналата събота си взех дажбата  Embarassed Пак се прибрах в 5ч, ама Жоро незнайно защо си е помислил, че било 3ч  Mr. Green  Но въпреки това ще пропусна, че и кучетата ме знаят вече  Embarassed Херка, Сержи ще идва ли? Да предлагам ли на Жоро да дойде или да го оставям да почива  Laughing То и аз не съм на 100% сигурна де, но да попитам, че вече наистина ви забравих всички  Rolling Eyes А и има ли свободни места все още?
Виж целия пост
# 69
Ив,отговори ми на въпроса зададен по скайпааааааа.
Виж целия пост
# 70
Иве сержът се отказа...много жени щяло да има Mr. Green явно има страх човека вече Twisted Evil
Припомням...20ч. ДеЖавю
Виж целия пост
# 71
Аз няма да дойда, предполагам не сте ме и очаквали,но все пак да кажа...
Виж целия пост
# 72
Напротив, очаквахме те. Сега ще трябва да ти измислим подходящо наказание  Mr. Green
Виж целия пост
# 73
И аз няма да дойда, оставаме в майкини....приготвила вечеря  Rolling Eyes
Ив, не виждам въпроса  ooooh! И не мога да те открия на скайпа, имам 1 милион абоната в списъка, не знам вече кой кой е  ooooh! Трябва да направя чистка  Thinking
Виж целия пост
# 74
Напротив, очаквахме те. Сега ще трябва да ти измислим подходящо наказание  Mr. Green
Стоически ще понеса всичко....
Ив,питах искаш ли нещо от Ейвън понеже в понеделник пускам поръчка.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия