На фирмено парти. Със или без половинката?

  • 2 931
  • 53
Жена ми напира да идва на фирменото парти. Не знам как да я разкарам, все пак не искам да ми разваля веселбата. Как стои въпросът при вас?
Виж целия пост
# 1
При нас въпроса не стои - г-жата е началник, смея ли да не я взема??
Виж целия пост
# 2
Все ми е едно. Половинката ми няма фирмени партита, а и познава всичките ми колеги.
Виж целия пост
# 3
Без.
Ще ходим да се напиваме фирмено, когато (ако) заработим заедно.
Дано данните от анкетата са достатъчен довод жена и да не дойде с теб  Laughing
Виж целия пост
# 4
Бе разкарай я завинаги, щото цял живот ще иска нещо Crossing Arms
Виж целия пост
# 5
Без. В работата си минава за зъл и строг. А аз съм весела и пърхаща, ако идем заедно или той трябва да се държи мило или аз да се правя на зла Mr. Green.

Обаче пък напоследък често се налага поради многото ангажименти през викендите да се мъкнем заедно ( тримата) по кафета с приятели / приятелки. Не мога да кажа, че е най доброто решение, но алтернативата е да не се видя с никой Rolling Eyes
Виж целия пост
# 6
Без. Това и фирмено парти, не семейна сбирка.
Виж целия пост
# 7
Ако в поканата за фирменото парти изрично не е упоменато, че половинките ни също за поканени да присъстват-без. Иначе е проява на лош вкус.
Виж целия пост
# 8
казваш не е семейно събиране и край. какво има да се пазарите.
Виж целия пост
# 9
Бе разкарай я завинаги, щото цял живот ще иска нещо Crossing Arms

Това наистина е разумен съвет. Жените нямат мяра и угодия. Ако сега й подадеш малкото си пръстче тя ще ти налапа ръката до лакътя. Ако сега отстъпиш, утре ще иска да идва с теб когато излизаш с приятели да пийнете нещо по мъжки или когато ходиш за риба.
Виж целия пост
# 10
Мога да ти кажа на ЛС как да я "разкараш", но само ако обещаеш тук в темата,че ще вземеш мен на партито.  Flutter
Виж целия пост
# 11
Ако в поканата за фирменото парти изрично не е упоменато, че половинките ни също за поканени да присъстват-без. Иначе е проява на лош вкус.
На същото мнение съм!
Виж целия пост
# 12
Убий я. И прибери оръжието на топло.
Виж целия пост
# 13
Както са казали хората проява на лош вкус е да я взимаш, ако не е упоменато в поканата. Просто и го обясни. Какво толкова
Виж целия пост
# 14
Ходила съм с мъжа ми на такива партита, с покана, разбира се, всички бяха с жените си, ама скукаааа. Следващият път - без мен! Чудя и се на твойта какво напира, сигурно заради нездрава ревност, друга причина не мога да намеря. А, може и да си пада по някой колега.

Майтап Sunglasses
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия