Коледа и Нова година - предястия и ястия !

  • 162 047
  • 374
# 360
Сутринта правих за утре бисквитено руло и тирамису.Утре и аз ще се мятам с баниците,месищата и салатите!   chef
Виж целия пост
# 361
Момичета подариха ми гювеч и сноще направих капамата на juika  bouquet  bouquet. Но без сланината и цвеклото и сложих  сурови карначета. Е няма по-вкусно нещо Wink.
Виж целия пост
# 362
Аз правих капама за Коледа и за Нова година мисля това да правя. В гювеча редя зеле, наръсвам го с червен пипер, едно малко пиле - в него слагам бучка сирене, около пилето малко сърмички, върху него пържоли /свинско/, а отгоре наденица, довършвам пак с накълцано зеле, пушени гърди, мазнинка и малко вода - става невероятно вкусно. Peace
Виж целия пост
# 363
Дами, а в новогодишната баница какви късметчета ще има?
Виж целия пост
# 364
Изглеждат много вкусно. За утре съм намислила макаронена салата , торта Рошла (любимата в къщи) и друго предиастие ниамам, така че тези рулца са добра идея. Peace

И аз направих Рошла-та, защото установихме, че тя може да се яде и след богата трапеза, когато човек е преял, т.е. лека е и докато от другите торти народът се отказва, от тази хапва. Grinning
А рулцата дават възможност за импровизации, стават и от нарязаните на тънко дебели салами, които продават в Билла, пълнежът също може да варира според вкуса.

дайте рецепта за тази торта Рошла   bouquet

Виж целия пост
# 365

дайте рецепта за тази торта Рошла   bouquet

kar4ita , заповядай!   bouquet 

Ето я и моята позаснежена Рошла, щото нали е новогодишна Wink Сложих и една консерва нарязан ананас.

Виж целия пост
# 366
Виж в подписа на Лабрекс, там има линк към нейните рецепти. Нямам време сега да ти я дам, но виж в нейните рецепти - знам че е там със сигурност. Тя предполагам е заета и се вихри из кухнята, иначе не познавам по отзивчив и помагащ човек от нея във форума. Peace
Виж целия пост
# 367
Виж в подписа на Лабрекс, там има линк към нейните рецепти. Нямам време сега да ти я дам, но виж в нейните рецепти - знам че е там със сигурност. Тя предполагам е заета и се вихри из кухнята, иначе не познавам по отзивчив и помагащ човек от нея във форума. Peace

Krische, 10х! Много е приятно и особено в днешния ден!  bouquet  bouquet  bouquet
Виж целия пост
# 368
нещо от мен Simple Smile

            

елха и снежковци по тази рецепта на Clairette, хапки по тази рецепта на Смин и ориз със зеленчуци Grinning
Виж целия пост
# 369


Ето това е Солената корона по рецепта на Котка. Изяде се още на обяд.
Виж целия пост
# 370
labrex ,Krische благодаря ви   bouquet ще се пробва тази тортичка
dalka   изглежда страхотно в какъв съд се пече ?
Виж целия пост
# 371
Искам да благодаря на Ива за рецептата й за свинските пържоли  Hug Направих ги за новогодишната трапеза и станаха превъзходни  Blush  А и на всички вас които споделяте опита си  Hug
Виж целия пост
# 372
Момичета,
и тук с голямо закъснение да Ви благодаря за страхотната тема.

Пожелавам Ви една година пълна със здраве, късмет, добрини и любов.  Hug




албумчето с ястията за Бъдни вечер и семейната  трапеза на 1 януари

Виж целия пост
# 373
Момичета здравейте, искам да попитам??? Може ли Рошлата да се направи с течна сладкарска сметана, вместо заквасена, защото имам течна, ако не може ще купя от другата?
Виж целия пост
# 374
Момичета здравейте, искам да попитам??? Може ли Рошлата да се направи с течна сладкарска сметана, вместо заквасена, защото имам течна, ако не може ще купя от другата?

За можене - може, но няма да бъде същата торта. От заквасената сметана става много лека и свежа, тя попива хубаво в блатовете, можеш да хапваш и повече от нея, защото не е от тежко сладките торти. Така че, както решиш - може да опиташ, тъкмо ще кажеш какво се е получило.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия