момичета -готов ми е проекта за кухнята!!!!!УРА!!!!!!!!

  • 2 024
  • 23
КАКВО МИСЛИТЕ?ТЪМНОТО ЩЕ БЪДЕ ВЕНГЕ, А СВЕТЛОТО ЩЕ БЪДЕ БЯЛО СЪС СИВИ НЕЩА КАТО ЦВЕТЯ ИЛИ КЛОНКИ.КАТО СТАНЕ ГОТОВО ЩЕ ПОКАЖА РЕАЛНИ СНИМКИ А СЕГА САМО ПРОЕКТА!!!!!САМО ЩЕ МИ ТРЯБВА СЪВЕТ ОТ ВАС КАКЪВ ЦВЯТ ЩЕ БЪДЕ ПОДХОДЯЩ ЗА СТЕНАТА??????????????????????????И КАК ДА СЛОЖА СНИМКА НА ПРОЕКТА ТУК?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309141
Виж целия пост
# 1
ако приемаш корекции по проекта:
1. бих сложила котлоните+аспиратора до печките.
2. не бих сложила мивката там, по-скоро където ти е сега котлона или още по близо до ъгъла (по- в дясно)
Виж целия пост
# 2
КАКВО МИСЛИТЕ?ТЪМНОТО ЩЕ БЪДЕ ВЕНГЕ, А СВЕТЛОТО ЩЕ БЪДЕ БЯЛО СЪС СИВИ НЕЩА КАТО ЦВЕТЯ ИЛИ КЛОНКИ.КАТО СТАНЕ ГОТОВО ЩЕ ПОКАЖА РЕАЛНИ СНИМКИ А СЕГА САМО ПРОЕКТА!!!!!САМО ЩЕ МИ ТРЯБВА СЪВЕТ ОТ ВАС КАКЪВ ЦВЯТ ЩЕ БЪДЕ ПОДХОДЯЩ ЗА СТЕНАТА??????????????????????????И КАК ДА СЛОЖА СНИМКА НА ПРОЕКТА ТУК?
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=309141



снимка на проекта ти като икона :един от възможните начини(http://imageshack.us/  --->upload-->copy-paste на готовия линк)

на мен пък мивката ми стои по-добре в другия ъгъл Simple Smile ,но това зависи и от съдомиялната
по въпроса за цвета -моя приятелка имат подобна комбинация със стена  млечно сиво -стои добре

Виж целия пост
# 3
Мивката и на мен би ми допаднала да седи повече в другия ъгъл.
Като цяло проектът е страхотен.
Виж целия пост
# 4
ако приемаш корекции по проекта:
1. бих сложила котлоните+аспиратора до печките.
2. не бих сложила мивката там, по-скоро където ти е сега котлона или още по близо до ъгъла (по- в дясно)

 Peace
Виж целия пост
# 5
Харесва ми  Peace
Виж целия пост
# 6
Мивката и на мен би ми допаднала да седи повече в другия ъгъл.
Като цяло проектът е страхотен.
Peace И на мен мивката там много не ми допада.
Виж целия пост
# 7
ако приемаш корекции по проекта:
1. бих сложила котлоните+аспиратора до печките.
2. не бих сложила мивката там, по-скоро където ти е сега котлона или още по близо до ъгъла (по- в дясно)
Подкрепям казаното Peace
Виж целия пост
# 8
КАКВО МИСЛИТЕ?..... КАКЪВ ЦВЯТ ЩЕ БЪДЕ ПОДХОДЯЩ ЗА СТЕНАТА?????

малко май всички се отклонихме от питанката , момичето като че ли искаше  съвет за цвета на стената Simple Smile
Виж целия пост
# 9
Цветът на стената си го представям да е същия като светлия цвят от кухн. шкафчета.
Виж целия пост
# 10
Наистина се отклонихте, не вкарвайте момичето в размисли, ако всичко е вече обмислено. За цвета- аз страшно харесвам сиво в съчетание с бледо розово, венгето също изпъква много добре на този фон. Естествено зависи от останалите неща- теракот, пердета, щори и т.н. Аз аправих една грешка и я споделям да не я направиш и ти- в спалнята мебелите са  венге и светло бежово, стените направихме също бежово. Стои хубаво, но там където светлия цвят ляга върху стената просто се слива. Затова ти препоръчвам да избереш цвят, който ще откроява 
Виж целия пост
# 11
Много ми хареса Peace
Цветът на стената си го представям да е същия като светлия цвят от кухн. шкафчета.
Виж целия пост
# 12
blagodarq vi momicheta.shte vi j pokaja kato j montirat
Виж целия пост
# 13
zori_tv , в твоя проект виждам нещо, което ние не можем да решим как да направим и много ме притеснява. Става въпрос за светлата част, която е над барплота. Вашите майстори какво решение предлагат, как ще бъде захваната вертикалната част на светлия плот към вертикалната част на барплота / или шкафа? Дано ме разбра, какво искам да попитам  Blush
Виж целия пост
# 14
2 котлона са прекалено малко. Разбирам че има хора които не готвят, но въпреки това често се налага да се ползват повече от 2 накуп, било то за предпразнична подготовка или в други случаи. А работната ти повърхност позволява напълно обикновен панел с 4 котлона.  Иначе разположението на мивката и котлоните не смятам за неудобни. Ако зад бар-плота имаш събеседници е добре да си с лице към тях. При мен мивката е на остров, съответно съм с лице към "света" -хора, прозорци, телевизор и т.н. и ми е много комфортно така.
До фурните това вграден хладилник ли е? Открити полици е малко демоде и неудобно за чистене. Ниските  шкафове също събират прахоляци отгоре.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия