Бременност и .. хъркане...!?

  • 12 994
  • 58
Искам да попитам, има ли и други такива случаи, като моя?!  Crazy Може би от началото на 8-ия месец мъжът ми за 1-ви път каза, че съм започнала да хъркам адски много!  Embarassed Бях чувала, че това се случва при бременните жени, но... Споделете, дали и при вас е било така/е така?!?  newsm78 1countingsheep
Виж целия пост
# 1
Не ми се е случвало, или поне не са ми казвали.
Виж целия пост
# 2
Аз също имам от скоро такъв проблем  Embarassed
По точно проблема е в това, че носът ми се запушва всяка вечер и съответно се затруднява дишането ми. От където идва и лекото (според мъжа ми)похъркване. Питах доктора за това и той ми каза, че запушването на носа е нормално по време на бременността, следовалтено и хъркането не може да се предотврати  ooooh!
Мъжете ще трябва да ни търпят, няма начин  bowuu Въпреки че аз лично се чувствам доста кофти от факта, че може да хъркам  newsm78
Виж целия пост
# 3
И  аз бях така преди никога не бях хъркала и от както родих е изчезнали пак.
Виж целия пост
# 4
Случваше ми се в редките случей,когато заспа по грьб.Някак си сама се усещах,че хьркам и имах чувството,че се задушавам Rolling Eyes
Виж целия пост
# 5
Или не съм хъркала или просто мъжа ми е много деликатен.  Wink
Виж целия пост
# 6
Леле как хърках!  ooooh! Чак аз се будех от себе си!  Crazy След като родих и хъркането секна.
Виж целия пост
# 7
Преди около месец мъжът ми ми каза, че съм хъркала. Наскоро не се е случвало (или поне не ми е казвал  Joy) Четох, че е нормално при бременни, остава още малко, татковците ще потърпят  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Случваше се да хъркам последните 1-2 месеца от бременността. Нормално е - все пак и носът се запушва, и коремът притиска гръдния кош. Важното е, че след раждането всичко отминава.
Виж целия пост
# 9
Случваше се да хъркам последните 1-2 месеца от бременността. Нормално е - все пак и носът се запушва, и коремът притиска гръдния кош. Важното е, че след раждането всичко отминава.
Да и при мен беше така,особено като заспях по гръб. Peace
Виж целия пост
# 10
Да,хърках си.Мъжът ми редовно ме бъзикаше че съм била като дърводелски цех/всяка вечер имах поръчки Laughing/.След като родих поръчките спряха Wink.
Виж целия пост
# 11
И на мен ми се случваше в последния месец, само че гадното беше , че самата аз се стрясках от хъркането си  Joy. Спокойно, като родих изчезна.
Виж целия пост
# 12
Nelma, страхотна тема!!!!  Hug

По приницп в семейството не аз съм тази която хърка  Laughing, но докато бях бременна явно съм надминала многократно мъжа си, защото беше започнал да се оплаква, че не може да спи от мен!  Joy

След ражаднето не съм имала такива проблеми!
Виж целия пост
# 13
Не съм хъркала, но знам че е нормално по време на бремнност и кърмене.
Виж целия пост
# 14
Много се радвам, че споделихте мнения  Hug Наистина през нощта носът ми се запушва  newsm78, така в началото си мислех, че се разболявам  Wink И аз, понеже се чух на 2 пъти, направо се стреснах  Rolling Eyes
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия