Карлово и Сопот с вълнение чакат Коледното настроение

  • 9 989
  • 239
# 45
Честито и от нас на Ники! С гордост да си носи името и само чудеса около него да има!

Бимбич, този шаран лично производство ли е? Моят сега ще го пълня, ама така се разревах от лука, хем в робота го режа, че си дадох малко почивка.
Виж целия пост
# 46
Честит имен ден на малкия Ники!Да е здравичък и щастлив!
Честито и на всички ,които празнуват днес!
Ние шарана нещо не го долюбваме,на пъстърва ще сме днес,нито плънки правих нито нищо,само лимонче и става разкошна.
Виж целия пост
# 47
Къде сте?
За събота да се преброим. Пицария Нико, 15 часа начало, който не може, и по-късно да дойде няма да го върнем Laughing
Виж целия пост
# 48
Къде сте?
За събота да се преброим. Пицария Нико, 15 часа начало, който не може, и по-късно да дойде няма да го върнем Laughing
bowuu Mr. Green
Виж целия пост
# 49
 bowuu
Виж целия пост
# 50
Ехо пишете ме и мен! bowuu
Виж целия пост
# 51
 bowuu ... oooo и мен.
Виж целия пост
# 52
Аз само да напомня, че партито е за децата. Е, поне в началото, после не се знае Twisted Evil
Виж целия пост
# 53
Честит имен ден на мама Тути живо и здраво да и е името Flutter Hug

Виж целия пост
# 54
Е,като е за децата,аз моето как да го доведа? newsm78Направо се почувствах излишна Sad.Оу ,току що видях ,че вън прехвърча сняг...
Виж целия пост
# 55
Е,като е за децата,аз моето как да го доведа? newsm78Направо се почувствах излишна Sad.Оу ,току що видях ,че вън прехвърча сняг...
ааааааааааа бебешорке това е насочено към мене предимно щото мики има опасения че няма да доведа Стела,които съмнения съвсем не са безпочвени ама ще видим JoyА на тебе ти е простено ако не доведеш Мари, къде с нея в тоя студ Hug
Виж целия пост
# 56
Честит Имен Ден на Тути!Да е жива и здрава и години наред да се радва и носи името си  bouquet
Виж целия пост
# 57
О,Бимбе направо ми олекна на душата,то студа не ми пречи ама вътре ще е опушено и по-скоро за това smile3546
Виж целия пост
# 58
Честит имен ден Тути!
С пожелания да бъдеш многоооо здрава и все така лъчезарна   bouquet

Ама аз също ще съм без деца, защото ще са при баба им Sad
Виж целия пост
# 59
Честит имен ден Тути!
С пожелания да бъдеш многоооо здрава и все така лъчезарна   bouquet

Ама аз също ще съм без деца, защото ще са при баба им Sad
м така де ние душа не носим ли що трябва да са все лепнати за нас newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия