Мама чака и мечтае,но до ФЕВРУАРИ трябва да потрае

  • 13 158
  • 279
# 270
Здравейте , милички !
На мен от няколко дни постоянно ми се спи  Sleeping
Направо задремвам , както си седя . Някоя от вас има ли същият проблем ?
Според вас , на какво може да се дължи тази моя сънливост .Възможно ли е от липса на някой витамин или нещо друго  newsm78
Виж целия пост
# 271
m.mega, може принципно да не си алергична, но за последните  месеци на бременността е характерна появата и на "обрив на бременността". най-често се появява само по корема, но може и да се получи по гърдите, ръцете, вътрешната част на бедрата...моята кумица, която роди октомври месец около 10 дни преди раждането получи силен обрив. и тя не е алергична към нищо, но отиде на дерматолог и се оказа, че се е изявил този "обрив на бременността". дадоха й нещо за мазане и нещо за пиене - просто не помня какво, но е хубаво да отидеш на лекар, за да ти кажат точно какво е при теб, каква е степента на обрива. може да е нещо моментно, например от гаден ластик на дрехите, но може и да се задълбочи и да се стигне до безсъние от сърбежите (както стана при моята кумица).
аз мързелувах по малко тия дни, днес си пазарувах малко козметика..., а вие купили ли сте козметика за бебетата, ако не - каква мислите да купувате? аз засега проучвам нещата и може би след седмица-две ще започна да купувам нещата по малко, че почти нищо не съм купувала за бъдещото поколение на сем.Христови Blushсамо една хавлийка...е, имам наследени дрешки и няколко аксесоара от племенниците, но има още да се оборудваме. най-малкото е че количка, ваничка и скрин нямаме.
Виж целия пост
# 272
бульовче аз използвам продуктите на Мустела при Тифани,ще ги използвам и при бебето,защото са наистина много добри,аз никакви проблеми с тях не съм имала.Когато идвах последно в бг мисля че ги видях техните продукти в някоя аптека,може би Санита,но не съм сигурна.
Аз тъкмо сега се отправях да ударя един следобеден сън,но първо реших да напиша и някой друг ред.Утре вече ще сме по-активни всичките,днес май на никого не му се пише,а? Wink
P.S.Забравих да напиша,че в момента аз използвам тяхната серия продукти за кожа на бременни,и мога да кажа,че все още например не ми се е нацепила кожата въобще,гладка като бебешко дупе е Mr. Green
Виж целия пост
# 273
Здравейте, сладки бремелинки!
Аз се мажа също с Мустела, а цялото ми дупе и бедрата ми са в лилави чертички! Така здраво ще се нацепя, че не ми се мисли  ooooh! ! Явно си е до тип кожа, ако ще да се мажа с крем от космоса!
Утре ще ходя да записват тоновете на бебето и после имам малко работа, та ще се видим в новата темичка!
Лека вечер и приятни сънища!  smile3524
Виж целия пост
# 274
 Добро утро, коремки!

 И аз да се присъединя към отбора на зимните булки. Днес с любимия имаме годишнина! Най-вълщебната и влюбена година от живота ми  Two Hearts Мислех много с какво да ви почерпя - търсих целувки, но не намерих. Затова в духа на Коледа и прекрасното настроение (а и нали сега само това ми е в главата), реших да ви поднеса този сладкишена къщичка. Да ви е сладко:

 Дано съвсем скоро всички се радваме на свои домове, изпълнение с весели гласчета и топуркане на малки краченца!  smile3540
 Тази сутрин аз успях да изненадам ненагледния като се възползвах от чудесната идея на Карбо за табелката с фамилията (Мила, благодаря ти от сърце   bouquet ). Получи се страхотно! А след малко отиваме първи да чакалим (ето от къде идвала думата чакалня  tooth) пред кабинета на доки за консултация. И ще си видим бебетоооо  newsm44 Обещавам да се отчетем по-късно.

 Хубав и много влюбен ден на всички!  Hug
Виж целия пост
# 275

Добро утро мамички!лек и усмихнат ден на всички!
Виж целия пост
# 276
МАртеничка,честита ви влюбена годишнина,още 100 пъти по толкова да празнувате все така влюбени   bouquet  bouquet  bouquet
Честит рожден ден на Миа66,много щастие,здраве ,любов и февруари най-желания подарък на света -здраво и красиво бебче   bouquet Hug
Виж целия пост
# 277
Мартеничка   да сте живи и здрави и да ставате все по-влюбени от тук насетне   bouquet
Същото се отнася и за  Деси06 малко на патерица от любов да не се отървете момичета Simple Smile
 Миа66 bdbaloni много хубави емоции днес, цял чувал с подаръци, здраве и любов и търпение до наи-хубавия момент февруари Simple Smile
 Днес за мен започна първия "мързелив" ден, току що изпратих татето на работа и сега се мотая доста безцелно насам натам, но се надявам да за два три дни да си вляза в някаква система  Crazy
Виж целия пост
# 278
Добро утро!



Мартеничка, пожелавам ти още дългиии години да сте все така влюбени!

Mia66,  newsm59! Да си жива и здрава, много обичана!

Виж целия пост
# 279
Добро утро,поспаланки Hug
Пускам НОВАТА ТЕМА още от сега,защото може да ми спрат интернета по някое време Wink
Ще се видим там  Hug
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия