Крем за ръце!

  • 4 388
  • 48
Момичета, препоръчайте ми кремче за ръце, което да прави кожата мекичка и да има хубав аромат
Виж целия пост
# 1

Доволна съм.
Виж целия пост
# 2
Миналия месец си взех от Oriflame едно кремче - Tender Care - около 6.90 лв.
Горещо го препоръчвам!!!  Wink
Виж целия пост
# 3
Моя любим е класика- NIVEA soft  Peace
Виж целия пост
# 4
Аз досега съм ползвала на Ейвън- Скин со Софт, а сега гледах че Орифлейм са пуснали крем за ръце с аромат на кекс, пудинг за 3.50 лв. Мисля да ги пробвам
Виж целия пост
# 5
Atrix


Виж целия пост
# 6
Peace
И аз съм много доволна от този крем.
Виж целия пост
# 7
а каква му е цената?
Виж целия пост
# 8
Това е най=добрия крем за мен Peace
Виж целия пост
# 9
Eucerin   Peace
Виж целия пост
# 10
Garnier - в тубичката. Засега съм пробвала само червения, но ръцете стават невероятно меки. Цената му е около 4лв.
Виж целия пост
# 11
По принцип не харесвам такъв тип козметика, но имам едно кремче на Oriflame-розово. Еййй, кума ни ме благославя всеки път като се видим. Една зима слагаше дограма навън и ръцете му измръзнали, нацепени, загрубели...много зле бяха. Пита ме дали имам нещо да се намаже, че му били много зле ръцете, та му дадох тоя крем. Брех, кво направи тоя крем ръцете му станаха по мекички и от моите  Crazy
Виж целия пост
# 12
Най-доволна съм от крема за ръце на Нютроджина. Много подходящ е за суха и напукана кожа, каквато става моята в студено време или след работа с почистващи препарати. Мирише приятно, попива бързо и кожата е невероятно мека...
Виж целия пост
# 13

мда, наистина върши много добра работа за ръцете този крем.
Виж целия пост
# 14
От червената серия на Гарние съм много доволна. Кожата ми е безобразна суха, но след този крем си я чувствам конфортно.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия