Петиция.Тед Търнър и КГБ

  • 1 958
  • 46
В интервю Тед Търнър казава, че КГБ е почтено място за работа. За тези , които не забравят историята и искат да дадат своя глас на световната сцена, да не бъдат преклонена главица, а помнеща и мислеща ето петицията където може да се подпишете.

http://www.bgpetition.com/ted-turner-kgb/index.html
Виж целия пост
# 1
 Joy  Joy Joy
Покрай този сайт (bgpetition) самото произнасяне на думата "петиция" вече започва да предизвиква смях... Жалкото е, че има каузи, за които СИ СТРУВА човек да даде гласа си, но напоследък те просто се "давят" в безсмислените напъни на всеки да си пусне "своя" петиция. Ако пък е и неграмотно написана и безумно формулирана - още по-добре...

Виж целия пост
# 2
Писмо до Тед Търнър!
Само това не бях подписвала в бгпетиция:crazy:

Няма и да подпиша.
Виж целия пост
# 3
мега глупост!
Виж целия пост
# 4
Подозирам, че Тед Търнър е български разузнавач от старата школа, щом така хвали КГБ-то. Освен това, гледам, ще му пращаме писмото на български. Което ме убеждава още повече в правотата ми. Накрая ще се окаже, че Тед не е никакъв Тед, а Теодора и на всичко отгоре - потребителка в БГ-Мамма. И сега чете петицията и се подхилква тихичко.
Извиньете, няма да подпиша.
Виж целия пост
# 5
Колко малък е нашия свят, колко колко...Ами не подписвайте...не заемайте позиция.Нека света си мисли, че комунизмЪТ дава много работни и почтени места. Аидее на зелето и сърмите... Sick Mr. Green Петицията я има и английски.То ще е интересно дали някой ще се надигне от ограниченото си бг място и да си я подпише на езика- българи сме все пак. И имаме мнение. Или не.
Виж целия пост
# 6
Абе, български, български, ама с тая иЗтория, дето я споменаваш, че и един от деветте подписали петицията е "възмЪтен"...
Обърквам се вече кой кой е и за какво се бори.
Виж целия пост
# 7
За световен мир, как за какво Flutter
Виж целия пост
# 8
Първо да оправим исландците, пък после и Тед. Нищо чудно и в БНТ да е работил.
Виж целия пост
# 9
...Нека света си мисли, че комунизмЪТ дава много работни и почтени места. Аидее на зелето и сърмите... Sick Mr. Green

Ааааа, сега разбрах. Темата била да оплюем дружно комунизЪма. Плюв, плюв. Това достатъчно ли е?
Виж целия пост
# 10
А защо само КеГеБе? ЦеРеУ да не е по-хубава бригада? И въобще коя от тези 'фирми' е чиста?

еди
ПС както наскоро казах - уизбягвайте политика в този форум.
Виж целия пост
# 11
Някой да пусне петиция и срещу агент 007. Това копеуе е много напористо и ми напомня комунистите като такива.Всъщност, подозирам, че е двоен агент.
Виж целия пост
# 12
Не може да не е. Да оцелее в толкова серии... има нещо гнило.
Виж целия пост
# 13
Kaзвам ти, от КГБ е, затова Тед така се е изказал.
Не човек, а стомана!
Виж целия пост
# 14
Някой да пусне петиция и срещу агент 007. Това копеуе е много напористо и ми напомня комунистите като такива.Всъщност, подозирам, че е двоен агент.

Срещу него не петиция, а цяла седмиция предлагам аз.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия