Нашият гениален Тома

  • 1 668
  • 15


http://vbox7.com/play:1c6425e1

Е тва е безобразие  Whistling
Виж целия пост
# 1
Че Тома не е виновен..
Я Иванка що песни на Индира Радич изпя, ако изобщо важи сравнението ми, де. Laughing
Виж целия пост
# 2
Е то много хубаво, ама можеше да си спестя цъкането и възхищението какво страхотно пилотно парче е сътворил.....а то каква била работата....  baby_neutral
Виж целия пост
# 3
Не е откраднато. В БТВ като гостуваше каза, че му е подарено от въпросната група и всъщност си е негово вече...
Виж целия пост
# 4
Ехх и на мен ми допадна песента като я чух въпреки, че не симпатизирам на Тома. Викам си кой ли му я е правил тази песен, а то каква била работата....
Виж целия пост
# 5
Ако темата беше на новак, досега да сте го насрали, че така не се оформя тема.
Виж целия пост
# 6
Не е откраднато. В БТВ като гостуваше каза, че му е подарено от въпросната група и всъщност си е негово вече...
Да, и аз го гледах.
И какво от това, че парчето е чуждо?


П.П. Последният хит на Риана също е по чужда песен.
Виж целия пост
# 7
Ако темата беше на новак, досега да сте го насрали, че така не се оформя тема.

Приеми, че съм новак. Кажи сега как се оформя тема, да не съм изтървала нещо от правилата?!  Thinking
Виж целия пост
# 8
П.П. Последният хит на Риана също е по чужда песен.

"If I Were A Boy" на Beyonce също. Но тя май си е купила песента...
Виж целия пост
# 9
Кой е Тома?  newsm78
Виж целия пост
# 10
Не е откраднато. В БТВ като гостуваше каза, че му е подарено от въпросната група и всъщност си е негово вече...

Точно така, то това от много време се знае и никой не го крие.
Нали направиха паралел, че и на Невена първата песен била кавър и феновете щели да са разочаровани...

На мен ми беше леко смешно обяснението, че са я избрали за първи сингъл, защото тази песен им харесала най-много от всички останали - все едно наште не са могли да направят достатъчно хубава песен и са избрали чуждата...

Виж целия пост
# 11

Спечели миналогодишния мюзик айдъл и сега издаде първия си албум с въпросното пилотно парче "Герой"- http://www.youtube.com/watch?v=HZ8VaPe_qgU
Виж целия пост
# 12
Знаех, че не е негово парчето, но не бях чувала оригинала.
 Много ми хареса.
А що се отнася до албума, без значение дали песните са купени, подарени, авторски и т.н., желая му добри продажби, че като знам аз как купувам оригинални дискове  Embarassed
Виж целия пост
# 13
                    А кой е гениален  Whistling?
Виж целия пост
# 14
Искаш да кажеш, че си смятала Тома за композитор на парчето ли!?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия