Били ли сте пионка в ръцете на манипулатор

  • 3 259
  • 33
Много пъти виждам в мои близки манипулатора ,който така умело борави с околните . Аз също ствам тяхна жертва ,незнам  дали някой може да се спаси от тях .Така правят нещата ,че човек до като се усети е тръгнал по тяхната свирка. Simple Smile
Виж целия пост
# 1
Много пъти виждам в мои близки манипулатора  ...до като се усети е тръгнал по тяхната свирка. Simple Smile

По тая линия си признавам, че много лесно се поддавам на манипулации...не че съм мекушав - напротив. Но просто много ми харесват.
Виж целия пост
# 2
не ми се е случвало. прекалено съм прозорлива и обикновено аз съм тази, която би могла да манипулира.
Виж целия пост
# 3
Ами, сигурно съм била, ако е манипулатора е добър даже не съм и усетила.
В тези вълчи времена всеки гледа да те накара да се хванеш за палците,
къде успешно къде не...
Виж целия пост
# 4
Щом усещаш ,че те манипулират значи не си пионка.
Иначе ежедневно съм манипулирана от малкото ми диваче.
Виж целия пост
# 5
Е и аз съм била на 19... Като ти мине минаваш от другата страна сигурно.
Виж целия пост
# 6
Била съм, но ми е било приятно Grinning. Оставам се да ме манипулират само хора, на които много държа.

Иначе и аз всекидневно съм манипулирана от дъщеря ми.
Виж целия пост
# 7
Абе има едни ръце, които искам да ме манипулират и изобщо няма да се оплаквам.   Crazy
Виж целия пост
# 8
Въртим сучим пак до мануална терапия стигаме  Laughing , извинете манипулация.
Виж целия пост
# 9
Нормално е човек да се влияе от близките си и да се  съобразява с мението им.
Не е нормално, когато това го кара да върши неща против волята и разбиранията си.
Какъв тип манипулиране имаш предвид?
Виж целия пост
# 10
Случвало ми се е много често , явно съм по наивна  Embarassed и после ме е яд  Rage
Виж целия пост
# 11
Не. Ако ме помолят, съм готова и живота си да дам за някого. Но само да усетя, че някой се опитва да ме манипулира, даже и за най-дребното нещо, веднага вадя рогата, яхвам метлата и запъвам копита като сто магарета. Което винаги предизвиква удивление у околните - какво и стана на тази жена, доскоро нищо и нямаше...
И колкото по-елементарна е манипулацията, толкова повече се впрягам - много се обиждам, когато някое едноклетъчно се опитва да ме принизи до своята ниша. 
Виж целия пост
# 12
Охо! Много пъти. Нали съм много умна... Joy
Имам съвсем пресен случай. От вчера. Честито да ми е.
Лошото е, че ставам все по-подозрителна, а не искам да бъда такава.
Виж целия пост
# 13
Има много добри манипулатори докато се усетиш и правиш нещо  против волята си . Това не се учи и не се продобива заложено е в генчето . За себе си мога да кажа че ги усещам но все не ми достига нещо и не мога да им се противопоставя .  no
Виж целия пост
# 14
Самите ние се поддаваме десетки пъти дневно, а и манипулираме другите още толкова. Важното е да се пази балансът.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия