Кажете ми нормално ли е???

  • 1 830
  • 47
Тия дни имам чувството, че ще откача.Налегнало ме е едно паническо чувство такова,че всеки момент мога да родя. GrinningПостоянно си мисля,че ми изтичат води,и че бебето излиза, а имам още 2 седмици до термина.Страхувам се дори да излизам за да не предизвикам раждане.Съпругът ми горкия в чудо се вижда с мен.Още повече,че няма никой освен него до мен.Маика ми ще дойде чак другата седмица.Моля се бебето да я дочака.
Кажете ми моля ви при вас така ли беше или аз нещо откачам Grinning
Уф оплаках ви се!
Виж целия пост
# 1
Милата, имаш пълното ми разбиране и съчувствие
Това си е напълно нормално - аз и преди второто раждане ги имах, пък като знам как ме беше бъз преди първото.
Скачали сме в колата при всеки по чести от 10 мин контракции. Луд го бях направила моя
Така че оплачи ни се ей тука да ти олекне  Hug
Виж целия пост
# 2
ти си добре поне, че не сънуваш кошмари...Че при мен и това го имаше, и аз всеки път като тръгвах нанякъде, проверявах по три пъти дали хенди, чип-карта и Mutterpass са в мен. А на един изпит вместо да пиша отговори мислех повече да не вземат сега да текнат водите...
Виж целия пост
# 3
абе верно, че ти имаше сватба наскоро!!! Честито бе ГОСПОЖААААААААААААААААААААААААА Flutter Flutter Flutter Flutter
пфу ква съм шматка отнесена Embarassed
Виж целия пост
# 4
Познато  Grinning
Още като влязох в 9-ия месец и не ме свърташе.
На 01 Януари се събудих след новогодишния купон, защото усетих 4е ми изти4ат водите  Grinning
При мен това 4увство се оказа вярно - родих 20 дни преди термина  Simple Smile
Успех  Simple Smile
Виж целия пост
# 5
аз всеки път като тръгвах нанякъде, проверявах по три пъти дали хенди, чип-карта и Mutterpass са в мен.
О, и аз бях така, особено втория път, че като излизах на разходка с каката да не стане някоя беля насред пътя  #Crazy
Виж целия пост
# 6
Аз пьк не бях такава паника........само дето ми беше много интересно какво ,Ще е самото раждане.Но е напьлно нормално да имаш такива страхове.Сестра ми беше по4ти сьЩата.На всякьде ,като трьгвахме взимахме с нас зарядното за телефона и о4илата и ,4е ако трьгне да ражда без тези неЩа сме загубени Mr. Green
Виж целия пост
# 7
И аз бях май така с първото - затова и се бяхме оборудвали с мобилен телефон, та да може таткото веднага да скочи и да тръгне за към в къщи. Все ме беше страх, че точно тогава ще случи задръствания.  Simple Smile
А иначе си раждах преди термина, де. С първото - 10 дена, с второто - 20. Но предполагам, че добре са те инструктирали как да броиш контракции и кога да вдигаш аларма. Няма страшно, стискам палци!
Виж целия пост
# 8
Вземи си един душ, пусни си хубава музика или изгледай някой комедийка да те разтовари....и не се шашкай толкова newsm08

Аз въобще не се притеснявах от раждането - мъжо се беше притеснил какво ми има чак newsm78....колкото си по спокойна - всичко ще мине по добре....и хайде, изчакай мама и тогава да отиваш да раждаш smile3503
Виж целия пост
# 9
А теб zаЩо те е страх, две седмици преди термина си е в рамките на нормалното и да тръгнеШ да раждаШ лоШо няма Wink  А и хич да не се мърдаШ пак няма да ти се раzмине раждането Wink Laughing, така че наслаждавай се на последните бременни дни, отидете тук и там, кино, фриzьор, вечеря, абе правете неЩо, което в началото след раждането няма да има въzможност да правите. А и така Ще се отвличаШ от лоШите мисли.
Аz пък какъв чеШит бях неzнам_ чаках го с нетърпение това раждане Laughing Laughing а то вzе че се случи точно на термина и нито ден по_рано Laughing
Леко раждане
Виж целия пост
# 10
Мога само да ви кажа,че всичко е абсолутно индивидуално. Поне при мен нищо не стана като по книгите. Нито имах силни контракции,нито нищо. Почнаха в 8.00 сутринта(изобщо не бях и сигурна това ли са) и бяха през 10-15 мин като болка от период - нищо особено.После няколко часа нищо. Всичко това става 2 дена след термина. После пак се появиха за известно време,после няколко часа нищо. И така цял ден. Вечерта имаше мач - финала на Шампионската лига,изгледах си го спокоино. После и малко на нет-а дремах и изведъж тогава усетих силна болка  и си викам маи се почва. Събудих мъжа ми,обадих се в болницата,питаха ме искам ли линеика,аз викам - не,ще се оправим да доидем . В момента на затварянето на телефона усетих че няма да стане и се обадихме на спешната помощ. Доидоха бързо (5 мин от болницата живеем) и като се качих в линеиката ми изтекоха водите. В 23.50 бяхме в болницата и си поисках инжекция,но вече беше твърде късно,Александър се роди в 00.13 . Така,че това дето му викат болки при мен бяха за по-малко от 40 мин . Това ми е първо дете,никакви проблеми през бременността  и съм член на клуба на 40 годшните.
Виж целия пост
# 11
абе верно, че ти имаше сватба наскоро!!! Честито бе ГОСПОЖААААААААААААААААААААААААА Flutter Flutter Flutter Flutter
пфу ква съм шматка отнесена Embarassed

Имах да и скоро ще кача снимки от сватбата да ме видите. И като пишех одеве съпруга ми толкова смешно ми стана....Ма то и нашто не бе любов- 9 години,та чак тогава се взехме Laughing Laughing
Виж целия пост
# 12
kremka,
Познато ми е това чувство и го считам за напълно нормално. Аз бях започнала да се шашкам още в осмия месец. Непрекъснато си представях някакъв сценарии как ще протечеаждането. Накрая родих със секцио без да са ми изтекли водите, без да имам контракции. Родих 11 дни преди термина ми.
Виж целия пост
# 13
Кремка,

аз напълно те разбирам, ни6то 4е съм о6те в 6 месец. В момента го обръ6там на майтап, но като знам 4е майка ми трябва да дойде в на4алото на ноември, а аз може да родя и преди това - а това от което най-ме е страх е тя да не ни 4ака на автогарата в Ница да я вземем, а аз през това време да напъвам в болницата. Кой 6те я вземе оттам жената, 4е да я докара до унас - мъж ми съвсем 6те се о6а6ка, а техните живеят 4ак в Нормандия - само се моля дано не съвпадне датата на раждането на бебо с тази на идването на майка ми ooooh!
Кремка, дръж се, опла4и си се тук де да ти олекне, пък те не6тата 6те се наредят скоро и 6те гу6ка6 едно сладко беб4е Hug Хайде целувки от мен и ти пожелавам леко и по-безболезнено раждане Heart Eyes
Виж целия пост
# 14
е добре де,това са само 2 седмици до термина-и да родиш,бебето вече си е оформино малко човече с неговите си нужди!
спокойно и този момент ще дойде сега или след 10 дена, след като си толкова близо няма какво да се притесняваш. Я си излизай на вънка да гълташ свеж въздух и да се разхождаш, това ще те ободри и спокойно!!!!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия