искам да се омъжа и да имам деца

  • 8 767
  • 56
Здравейте!Живея с моя приятел от 3г. и половина.Аз много искам да се омъжа за него но той като че ли още не е готов!Все казва че е рано,ама той е на 32г.според вас рано ли е?Или просто не иска.А аз много желая двамата да си имаме дечица!Незнам какво да направя?Понякога се чудя аз дали съм готова?Моля ви пишете ми!
Виж целия пост
# 1
Малък е още, рано му е.
Виж целия пост
# 2
87 ми набор ли си? И искаш деца?

Ама всъщност това са си 22 години.

Божкей, колко съм дърта.
Виж целия пост
# 3
Малка си още, рано ти е.
Виж целия пост
# 4
Малки сте още, рано ви е.
Виж целия пост
# 5
Това може да са й килограмите. Например.
Виж целия пост
# 6
Просто не иска.
Надявам се да му се прииска в един момент, тъжно е, когато една жена пропилява най-хубавите си години, заради някой нерешителен муньо.
Всъщност, хубаво ли ти е с него или само надеждата за семейство те държи вързана?
Виж целия пост
# 7
Или броя деца, който иска? Той за това бяга чиляка.
Виж целия пост
# 8
Щом пускаш такава тема, определено ти е рано.
Да не казвам по тежка дума, че направо не си подхождате с приятеля ти, щом ти искаш едно, той друго.
Виж целия пост
# 9
87 ми набор ли си? И искаш деца?
Ама всъщност това са си 22 години.
Божкей, колко съм дърта.

И аз явно, и на мен ми мина същото през акъла. Баш на мен Joy

Иначе по въпроса не знам какво да кажа. Щом на тия години за толкова време не му се е приискало... Rolling Eyes
Но нямам достатъчно опит, че да говоря, така че...
Виж целия пост
# 10
Да не казвам по тежка дума, че направо не си подхождате с приятеля ти, щом ти искаш едно, той друго.
Недей, че ме е срам да казвам какво искаше и иска моят мъж и к'ъв бесен синхрон ни гони. Mr. Green
Не си подхождаме, това ли намекваш,м?
Виж целия пост
# 11
Да не казвам по тежка дума, че направо не си подхождате с приятеля ти, щом ти искаш едно, той друго.
Недей, че ме е срам да казвам какво искаше и иска моят мъж и к'ъв бесен синхрон ни гони. Mr. Green
Не си подхождаме, това ли намекваш,м?

Вий вече сте се взели. Късно е да го мислиш.  Laughing
Виж целия пост
# 12
Преди време Меа пускаше подобни теми.
Виж целия пост
# 13
Щом не иска да се жени и да има бебе твоя приятел,значи няма как да стане сега веднага да имаш това ,което  си си наумила.

Пробвай да си намериш  друг  приятел,ако нямаш време да чакаш този да узрее да иска да бъде баща и да се обвърже в брак  с теб.
Виж целия пост
# 14
Преди време Меа пускаше подобни теми.

Далеч , далеч от класата на Меа.  hahaha Тя поне се появяваше и на всеки пост поясняваше подробно и питаше нов въпрос , а на всеки трети по три букета.  Joy
А тука , пуска мухата и си тръгна. Нито подробности, нито нищо.  Crossing Arms
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия