Странно-признаци за раждане?

  • 18 375
  • 114
Малкоооо гадно въпросче: Embarassed Вчера, докато ходих до WC имах на хартийката едно малко слузесто розово-кафяво нещо. От вчера насам обаче ниииииииищооооооо.
От няколко дни имам уж симптоми за раждане- смъкнах кг и др. подобни, но..........нищо по-особенно.
Виж целия пост
# 1
Малкоооо гадно въпросче: Embarassed Вчера, докато ходих до WC имах на хартийката едно малко слузесто розово-кафяво нещо. От вчера насам обаче ниииииииищооооооо.
От няколко дни имам уж симптоми за раждане- смъкнах кг и др. подобни, но..........нищо по-особенно.
Ти бременна ли си или имаш бебе на посочената в заглавието на темата възраст?
Виж целия пост
# 2
Малкоооо гадно въпросче: Embarassed Вчера, докато ходих до WC имах на хартийката едно малко слузесто розово-кафяво нещо. От вчера насам обаче ниииииииищооооооо.
От няколко дни имам уж симптоми за раждане- смъкнах кг и др. подобни, но..........нищо по-особенно.
Доня Туфиня - бременна е в 9-месец.
Ами това е тапата...скоро ще раждаш...казват до седмица след падането, най-много...
Моята пада няколко дни подред и наистина в края на седмицата родих...
Леко раждане ти желая!
И хубаво е да споделиш с наблюдаващият те.
Виж целия пост
# 3
Стягай си багажа за болницата, и леко раждане, и здраво бебче и всичко хубаво,   което пожелаеш да ти се збъдне    bouquet  ylinfant
Виж целия пост
# 4
тапата е и на мен ми падна 4 дни преди да родя,но тогава незнаех ,че това е тапата Grinningи по добре иначе щях да се притеснявам.Успех и леко раждане Peace
Виж целия пост
# 5
Тапата е.
На мен ми падна 20 дни преди термин. След 8 дни наобяд започнаха контракциите, но бяха леки и си стоях вкъщи. Вечерта отидох в болницата и след 2 часа гушках бебе Ясмина.
Успех!
Виж целия пост
# 6
Айде, честито!
Леко раждане ти желая   bouquet
Виж целия пост
# 7
Както вече са ти казали момичетата по-горе това е въпросната тапа  Laughing
Може да пада и няколко дена,но все пак съвсеем скоро ще родиш.То така се започва.
Част от моята тапа падна вечерта към 18:00 ч.Доки каза,че до 2 дена максимум трябва да родя.А контракциите ми започнаха същата вечер.Другата част от тапата ми падна вече при прегледа за разкритие през нощта към 03:30.А в 7:50 родих  Peace
Виж целия пост
# 8
Тапата е .
Моята падна 4 часа преди секциото.Бях много щастлива,защото това за мен беше знак,че не избързвам със секциото и бебчо ще се появи когато си му е времето.
Виж целия пост
# 9
Дааа, това е тапата. На мен ми падна и след три дни родих . Леко раждане  Peace
Виж целия пост
# 10
Както са ти казали това е тапата. На мен ми пада няколко дни и скоро след това родих. Леко раждане и да се похвалиш Hug
Виж целия пост
# 11
Да тапата .Пожелавам ти леко раждане и скоро да гушкаш бебчо.
Виж целия пост
# 12
Леко раждане и от мен.
Виж целия пост
# 13
Айде леко и от мен! Да се похвалиш после със здраво бебче и бързо и безболезнено раждане.
На мене пък тапата ми падна докато ми изтичаха лееекичко водите - просто се пльосна на пода - пльок! Та виждаш, че не е толкова срамно това с тапата.
Виж целия пост
# 14
На всички ли са ви падали тапи? При мен нищо такова нямаше, направо се събудих една сутрин с контракции на 2 мин. и половина. Странно ми е, дали и при второто раждане ще е така? newsm78
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия