Някой учили в Югозапдният Университет в Благоевград?

  • 1 389
  • 15
Здравейте,

искам да попитам дали има някоя мама която да учи в ЮЗУ-то,ако има нека да обменим малко инфо.Принципно аз съм 4-ти курс,но имам няколко въпроса. #Crazy
Виж целия пост
# 1
Четвърти курс и пишеш "учи ли" слято?!?!   doh  Shocked
Виж целия пост
# 2
Четвърти курс и пишеш "учи ли" слято?!?!   doh  Shocked

Както съм и написала "Югозапдният" - да,на всеки се случва да греши...простете!
Виж целия пост
# 3
Айде, това че си изяла едно "а" си личи, че е от бързане / грешка на ръката/клавиатурата. Освен това трябва да е Югозападния , нечленувано... В 3 реда - 3 грешки, в четвърти курс във ВУЗ. Егати ....
Виж целия пост
# 4
какво те интересува??
аз уча там и съм 4-та година 4-ти курс
Виж целия пост
# 5
А аз пък завърших там семестриално през 2006
Виж целия пост
# 6
какво те интересува??
аз уча там и съм 4-та година 4-ти курс

Това обяснява нещата. Може би на 5тата година в 4ти курс ще се ограмотиш.
Виж целия пост
# 7
която да учи в ЮЗУ-то,ако има нека да обменим малко инфо.Принципно аз съм 4-ти курс,но имам няколко въпроса.

Въпроси за самия университет ли?  newsm78 Понеже не казваш коя специалност си... Аз съм завършила там, ако мога да ти бъда от полза...  Simple Smile
Виж целия пост
# 8
Еми чакай малко първо да я изпитат по правопис тука де!
Виж целия пост
# 9
Много злоба Thinking
Виж целия пост
# 10
Досадните апострофиращи да не забравят, че има много "полезна" тема за правописните грешки, където могат да изнесат забележките си. Там се констатират грешките, но след това има и подигравки, много е яко. Дерзайте там!!!
И полезно.
Виж целия пост
# 11
Досадните апострофиращи да не забравят, че има много "полезна" тема за правописните грешки, където могат да изнесат забележките си. Там се констатират грешките, но след това има и подигравки, много е яко. Дерзайте там!!!
И полезно.

Да ти кажа, малко като воайорство ми иде тази тема.  Препочитам Право куме в Очи.  А че съм вманиачена, си го признавам - особено в заглавие и то на човек с вишу.
Виж целия пост
# 12
Досадните апострофиращи да не забравят, че има много "полезна" тема за правописните грешки, където могат да изнесат забележките си. Там се констатират грешките, но след това има и подигравки, много е яко. Дерзайте там!!!
И полезно.

 Препочитам Право куме в Очи. 

Добре, де, ама то вече имаше една де го на кума в очите, другото е в повече.  Peace
Виж целия пост
# 13
Извинявам се, объркала съм нещата. Не гледам имена. Ам да беше си поправила заглавието.
Виж целия пост
# 14
Аз уча там - право.Завършвам тази година.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия