Бихте ли продавали имот сега?

  • 2 529
  • 41
Та това ми е въпросът.Дали е удачно сега за продажба падат ли цените скачат ли? При евентуална продажба кой поема разноските, въпрос на договорка ли  е?
Виж целия пост
# 1
Не, не бих.
Виж целия пост
# 2
Не, бих купувала.
Виж целия пост
# 3
зависи от цената.
Виж целия пост
# 4
Не бих продала имот точно сега. Относно разноските в повечето случаи се поемат от купувача (по-рядко се делят на половина между купувача и продавача)
Виж целия пост
# 5
Бих продала панелка, говореше се че банките отказват кредити за такива жилища. Следователно скоро тези, които притежаваме такива имоти ще имаме евтини и непродаваеми жилища. Така си мисля, не съм експерт.  Thinking
Виж целия пост
# 6
Само ако съм сериозно финансово притеснена.
В момента искам да купувам...
Виж целия пост
# 7
Бих продала панелка, говореше се че банките отказват кредити за такива жилища. Следователно скоро тези, които притежаваме такива имоти ще имаме евтини и непродаваеми жилища. Така си мисля, не съм експерт.  Thinking
И аз така, обаче моята , на всичко отгоре, не е в София. Не знам какво да правя, по принцип цената не е никак висока, но....май ще чакам.
Виж целия пост
# 8
Та това ми е въпросът.Дали е удачно сега за продажба падат ли цените скачат ли? При евентуална продажба кой поема разноските, въпрос на договорка ли  е?
И мен ме интересува Thinking
Виж целия пост
# 9
Имаме няколко имота от различен тип, които бихме искали да продадем, но хората с пари не са много, та ще чакаме по-добри времена.
Виж целия пост
# 10
Не. Бих купувала, но нямам пари Sad
Виж целия пост
# 11
Става въпрос за парцел, който пък ще ми помогне да си оправя жилището както  аз искам. Живея в панелка нелогично на всички обаче си я харесвам. Тихо е топло е а е със стара дограма и не ща  да я продавам, но този парцел нито имам пари да строя нито пък ще го правя нещо. Цената е приблизително добра спрямо пазарната в момента.
Виж целия пост
# 12
Не бих продавала точно сега. Naughty В момента ми се иска да закупим.
Виж целия пост
# 13
Никой не знае какво ще стане,но логично е да падат цените на панелите,на земя да поскъпне,ние продаваме панел,ама на висока цена и все едно не го даваме,така че май когато решиш тогава е удачно newsm78,когато си на зор,когато нямаш къде да живееш търсиш,изобщоооо незнам

А вие щом искате да продадете земя за да правите ремонт(ако това разбирам) не може ли да теглите кредит за ремонта,или постепенно да го правете,за да не давате земята

Виж целия пост
# 14
Не,не бих продала точно сега NaughtyПоне,ако не си назор,много Peace
Сега в момента купувачите диктуват правилата,на тоя етап търся да закупя Grinning
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия