при лекуването на инфекции

  • 757
  • 3
здравейте
имам вагинална инфекцияи бях на гинеколог и той ми изписа глобули които да си слагам вечер преди лягане -всичко е ок ясно ми е никъв секс и тн,но с приятеля ми като си ги сложа ве4ерта( или сутринта като ставаме) почваме да се натискаме мн и аз се овлажнявам доста.Въпроса ми е така като се овлажнявам може ли по някакъв начин да отмия лекарството или да му попреча да двйства или не е проблем.Много съм притеснителна относно тези неща,моля ви да вземете въпроса м ина сериозно
Виж целия пост
# 1
Въпроса ми е така като се овлажнявам може ли по някакъв начин да отмия лекарството или да му попреча да двйства или не е проблем.Много съм притеснителна относно тези неща,моля ви да вземете въпроса м ина сериозно
Съвсем сериозно - продължавайте да се натискате.
Виж целия пост
# 2
Въпроса ми е така като се овлажнявам може ли по някакъв начин да отмия лекарството или да му попреча да двйства или не е проблем.Много съм притеснителна относно тези неща,моля ви да вземете въпроса м ина сериозно
Съвсем сериозно - продължавайте да се натискате.
това ирония ли трябваше да бъде?!
Виж целия пост
# 3
Въпроса ми е така като се овлажнявам може ли по някакъв начин да отмия лекарството или да му попреча да двйства или не е проблем.Много съм притеснителна относно тези неща,моля ви да вземете въпроса м ина сериозно
Съвсем сериозно - продължавайте да се натискате.
това ирония ли трябваше да бъде?!
Едва ли......
Мислълта ми беше, че едва ли това ще ти попречи на лечението. Успех.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия