С какво закачихте огледалото в банята си?

  • 3 022
  • 22
Сега ще поръчвам огледалото за банята. Въпросът ми е с какво да го закачим за стената без да пробиваме плочките, така че да не останат дупки. Гледах някакви силикони, но може ли да се разчита на тях?
Благодаря предварително.
Виж целия пост
# 1
Силиконът е за лепене. Лепи толкова здраво, че се изкъртва заедно с плочката. Laughing

Пробивай така че да се пада във фуга като толкова държиш на плочките. Не разбрах, планираш да местиш огледалото или как?
Виж целия пост
# 2
с това"така че да не останат дупки"имаш предвид като го махнете някога ли,защото ако го залепите със силикон това ще е невъзможно.иначе да,може да се разчита на силикона но не смятам че е добър вариант за баня,където има влага и може да се появи и мухъл.смяната на огледалото ще е .......... newsm78 при евентуално счупване например

п.п.единствения вариант за премахване на залепено със силикон огледало който съм чувала е със струна
Виж целия пост
# 3
с това"така че да не останат дупки"имаш предвид като го махнете някога ли,защото ако го залепите със силикон това ще е невъзможно.иначе да,може да се разчита на силикона но не смятам че е добър вариант за баня,където има влага и може да се появи и мухъл.смяната на огледалото ще е .......... newsm78 при евентуално счупване например

п.п.единствения вариант за премахване на залепено със силикон огледало който съм чувала е със струна
макетно ножче ...
Виж целия пост
# 4
Искам като го махна след време/ако ми омръзне например или реша да променя мястото му/ да не се чудя какво да сложа там, където са били дюбелите.
Виж целия пост
# 5
Пробивахме, както е писала xenia, във фугите.
Виж целия пост
# 6
Искам като го махна след време/ако ми омръзне например или реша да променя мястото му/ да не се чудя какво да сложа там, където са били дюбелите.

силикон, но не мацай много.
лепиш, фиксираш с тиксо и на другия ден махаш тиксото.
Виж целия пост
# 7
Аз предпочетох дюбели, някак по-сигурна се чувствам.
Виж целия пост
# 8
мисля че по лесно би могла да запълниш дупките с нещо,отколкото да махнеш огледало залепено със силикон.ако огледалото е голямо няма да е достатъчно да се залепи само по краищата и тогава макетното ножче няма да свърши работа.не знам как ще се почистят и плочките от силикона.
Виж целия пост
# 9
трудно се чисти силикона  Peace  проверено
Виж целия пост
# 10
Сега ще поръчвам огледалото за банята. Въпросът ми е с какво да го закачим за стената без да пробиваме плочките, така че да не останат дупки. Гледах някакви силикони, но може ли да се разчита на тях?
Благодаря предварително.

Нашето е със силикон и 6 години не е мръднало.  Peace
Виж целия пост
# 11
Сега ще поръчвам огледалото за банята. Въпросът ми е с какво да го закачим за стената без да пробиваме плочките, така че да не останат дупки. Гледах някакви силикони, но може ли да се разчита на тях?
Благодаря предварително.

Нашето е със силикон и 6 години не е мръднало.  Peace

Няма да мръдне и 66. Само че авторката явно иска да може да си го "мърда". Mr. Green
Виж целия пост
# 12
и нашето е със силикон и също не е мръднало Peace
Виж целия пост
# 13
С монтажно лепило.
Виж целия пост
# 14
В старата ни баня беше със силикон. Като се местехме, искахме да си го вземем, ама не стана! Сега имаме нещо като шкаф и огледало, закрепено на плоскост като част от шкафа. Монтирахме го с дюбели във фугите. Със сигурност ще поискам някой ден да го сменя, а не ми се кърти цялата баня заради едно огледало.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия