Сенки на Чифели или Импала?

  • 3 339
  • 13
Здравейте мили дами.В голяма чуденка съм кои сенки да избера.Прахообразните на чифели или на импала.Някоя от вас да ги е ползвала?Отзиви?Сигурно ще ви се стори смешно защо толкова се чудя,а не взема да ги пробвам,но просто смятам да купя доста цветове наведнъж и така. Embarassed А и не ми се дават 50 лева напразно. Grinning Ако някоя мама помогне ще съм й много благодарна. Hug   
http://cifellicosmetics.com/eyes/eyes1-bg.html ето сенките на чифели
Виж целия пост
# 1
Прахообразните на Чифели били много блестящи, така че ако търсиш този ефект, си вземи тях! Peace
А откъде ще ги купуваш? Май бях чела, че ги има на Пиротска, но така и не се наканих да отида.
Виж целия пост
# 2
Продукти на Ciffeli има на спирката на лъвов мост,в една малка парфюмерия Paris Galery.
Продуктите им не са лоши (за сенките точно не знам,тях точно не съм ползвала)
Виж целия пост
# 3
На Cifelli са страхотни , от Импала нямам впечатления.
Виж целия пост
# 4
Cifelli - разбира се  Peace
Виж целия пост
# 5
 като марка 4ифели се водят по-добрите,но за сенките...
Виж целия пост
# 6
Много съм доволна от Импала на прах. Супер пигментирани и много лесно се нанасят.
Виж целия пост
# 7
Чифели са много добри, но са с по-бляскав ефект. Не става "невидим" тип грим, мисля. За другите не знам.
Виж целия пост
# 8
Благодаря ви момичета,но аз съм от Русе и не мога да помогна на потребителката горе.  Hug
Виж целия пост
# 9
Между другото, защо държиш да купуваш много наведнъж? По-добре си купи няколко цвята и ако ти харесат, си вземи още..
Виж целия пост
# 10
Имам и от двете марки и Чифели и Импала.Определено ти препоръчвам тези на Чифели,на мен ми издържат по цял ден...без проблем. Peace Не мога да кажа същото за Импала,супер нетрайни са. Crossing Arms А за блясък...и на двете марки са еднакво бляскави,лично мое мнение. Peace
Виж целия пост
# 11
Ползвала съм на Cifelli  и съм страшно доволна. За съжаление в Русе вече е невъзможно да се намерят. Ако някой има информация къде се продават да ми каже.
Виж целия пост
# 12
Я,откъде изровихте темата ми. Grinning
Аз си взех сенки вече де,и на чифели и на импала...хубави са всичките,много хубави,но на чифели са по-добри.  Wink
Аз ги взех от магазинчето за козметика в Ялта,виждала съм и в едно малко магазинче,как да го опиша...точно срещу аптека Марешки,но на ъгъла,там на кръстовищео(ама какво обяснение) и в едно магазинче на олимпа,точно до аптеката.  Simple Smile
Виж целия пост
# 13
Прахообразните на Чифели са много добри. Не се слепват и издържат цял ден. Има и хубави цветове Peace
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия