Град Левски!

  • 27 624
  • 359
# 345
Така е с този фейсбук ,се занемари темата Thinking
Виж целия пост
# 346
Хайде и аз да се разпиша две години по-късно  Laughing
Виж целия пост
# 347
Здравейте мами от град Левски  Simple Smile. Аз вече повече от 15 години не живея там - във Варна съм, но все пак за големи празници пътувам. Рядко пишете тук, но все пак се надявам някой през почивните дни да ми отговори. За Гергьовден си идвам Simple Smile нооо трябва да поръчам торта. Няма начин да я клатим в колата 4 часа (5 с почивките) ... та искам да ви попитам знаете ли телефон (още по-добре, ако има нещо и в интернет) на онази сладкарница, където се поръчват торти? Бившата книжарница, до центъра. Или пък друго място ...  smile3506 честно казано - много съм назад с информацията.
Виж целия пост
# 348
Предлагат се торти и на Неделя в едно от кафетата на центъра до читалището, а и от големия хранителен магазин Абсолют плюс също има торти и рула .
Виж целия пост
# 349
На Абсолюта не ми харесват много. Неделята са проверени (за Делукс-а става въпрос, нали?)
Виж целия пост
# 350
На Абсолюта не ми харесват много. Неделята са проверени (за Делукс-а става въпрос, нали?)

Мхм
Виж целия пост
# 351
Но тези дето ги продават в "Старата книжарница"  са много хубави и вкусни,но не мога да помогна с телефон или друго,цеха им не е ли в Българене?
Виж целия пост
# 352
В Българене е. Намерих ги. Имат интернет страница - "торти Светлана" или нещо такова беше. Сега остава само да го измисля как да стане с поръчването, защото няма как да накарам баща ми да отиде да я предплати и после да ми вземе парите Grinning Малко куцо ще стане. Ще им звънна другата седмица да ги попитам няма друг вариант като превод по банка. Странно за торта, но няма много опции.
Виж целия пост
# 353
Надявам се, да си си поръчала торта и да си се оправила вече Simple Smile
Виж целия пост
# 354
Здравейте- ще ходим на р. ден по вашия край и мислим тортата да е от нас- смятаме да вземем от въпросните торти- на Светлана. Моля, да ми препоръчате  лека сметанова детска торта . Благодарим!
Виж целия пост
# 355
Ехооо, всички ли в Левски са на море? Laughing
Виж целия пост
# 356
Абе не сме на море, ама тоя фейсбук ни привлече всичките Simple Smile))
Виж целия пост
# 357
  newsm78 znae li niakoi panaira koga shte bade na 24.8 ili 31.8???
Виж целия пост
# 358
Виле, как мина панайра Simple Smile
Виж целия пост
# 359
 Grinning много добре.Винаги ми е хубаво в Левски, въпреки ,че вече много-рядко  си ходя.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия