Какво давате при разстройство...

  • 28 967
  • 50
# 30
кое му е некадърното???
моят пи на 5 месеца по половин пакетче.....
това са дрождички, могат да се пият и от бебета.

А ние пиехме по 4 пакетчета на ден
Виж целия пост
# 31
Прахчета Ентерол или Смекта. Понеже Алекс неиска да ги пие и разтварям във вода.
Виж целия пост
# 32
 Shocked връщам си думите тогава.....
Виж целия пост
# 33
Shocked връщам си думите тогава.....

Ох ooooh!
Виж целия пост
# 34
като беше на годинка малкият стигна до болница от обезводняване от разтройство и повръщане и тогава му  даваха по 1 сутрин и 1 следобяд.....4 пакета при едномесечно.....думи нямам....то верно, че не е някакво кой знае какво лекарство...но ми идва прекалено....
както и да е..минало е, зад гърба ви е, това е най-важното.....
Виж целия пост
# 35
като беше на годинка малкият стигна до болница от обезводняване от разтройство и повръщане и тогава му  даваха по 1 сутрин и 1 следобяд.....4 пакета при едномесечно.....думи нямам....то верно, че не е някакво кой знае какво лекарство...но ми идва прекалено....
както и да е..минало е, зад гърба ви е, това е най-важното.....

Така е, но ние не сме длъжни да ги знаем тези неща .Нали затова са учили
Виж целия пост
# 36
така е за съжаление...за всичко.....
а вие още ли сте при същият педиатър????
Виж целия пост
# 37
Ентерол плюс диетична храна. За малко бебе - бананова /безмлечна/ каша на Хумана. Натриев цитрат /против обезводняване/.
Виж целия пост
# 38
така е за съжаление...за всичко.....
а вие още ли сте при същият педиатър????

До 01.06 -да, но същевременно потърсих друг педиатър , на когото дъщеря ми  с удоволствие стана пациент,  а аз съм спокойна.
Виж целия пост
# 39
Строга диета, каша на Хумана и вода от джоджен.
Виж целия пост
# 40
Благодаря за съветите,момичета!Ние вече сме добре,отново ви благодаря  bouquet
Виж целия пост
# 41
чай от шипки,компот от дренки или арония,морковена супа,сухари,банан,ориз ,варен картоф,печена ябълка.
Смекта или ентерол в много краен случай - акане повече от 10 пъти за 12 часа. Ако разстройството е свързано и със стомашни болки, наблегни на чая, компота и сухарите.
Бързо оздравяване Peace
Виж целия пост
# 42
Eнтерол, Смекта, оризова вода, моркови, компот от дренки.
Виж целия пост
# 43
Аз давам оризова водичка,шипков чай,банан  Peace
Виж целия пост
# 44
Ентерол съм давала, но при последното разтройство, което беше в продължение на няколко дни детската лекарка предписа саностол прахчета - "за подкрепа на естествената чревна флора привежда в равновесие чревната флора регенерира чревната флора, например след стомашно разстройство или терапия с антибиотици подсилва имунната система на организма" и диета.
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия