ЗА или против сте?

  • 3 266
  • 70
# 15
Бих си купила един брой, ако знам, че сите съфорумци са представени подобаващо вътре.

Пп. Давам ви печеливша бизнес идея, момчета. newsm10
Виж целия пост
# 16
Да, със съфорумци бих си купила и аз. Grinning
Виж целия пост
# 17
O, със съфорумци и аз бих си взела Crazy Mr. Green, както и с Кънчев, Пънчев, Бате Енчо и професор Вучков разбира се Crazy


Инъче абсурд да се засиля и да си взема подобно списание Stop, достатъчно инфо се намира в нета Wink

Е, ако някой ми го бутне в ръцете, ще го прелистя Laughing
Виж целия пост
# 18
Че на мен съфорумците не са ми интересни!!! Нито пък Никито Кънчев.  Crossing Arms
Виж целия пост
# 19
Нито съм ЗА нито съм ПРОТИВ. Безразлично ми е. Бих си го купила, ако голите мъже в него са публични личности. Ама тъй като това е абсолютен мираж, бих се въздържала да гледам Гошо от Павликени. Примерно.
Не ми пречи да има такова списание, но не вярвам да просъществува дълго.
Виж целия пост
# 20
Че на мен съфорумците не са ми интересни!!!

Айде бе. Да не би оня Куромазов например да е по-интересен?
Виж целия пост
# 21
Че на мен съфорумците не са ми интересни!!! Нито пък Никито Кънчев.  Crossing Arms

Ша си вземеш следващият брой Sunglasses
Виж целия пост
# 22
Тъй, тъй, пък после се оплаквайте от двойния стандарт.   Mr. Green Че жените били еди какви си, пък мъжете други. Вижте те как с кеф се наслаждават на женски прелести, а тук незаинтересованост от женска страна към мъжките, че и дори отвращение.
Виж целия пост
# 23
Тъй, тъй, пък после се оплаквайте от двойния стандарт.   Mr. Green Че жените били еди какви си, пък мъжете други. Вижте те как с кеф се наслаждават на женски прелести, а тук незаинтересованост от женска страна към мъжките, че и дори отвращение.

Е то Паси, нали мъжете с очите, а жените с ушите.... Laughing

Аз например, бих си взела такова списание от любопитство повече, от колкото да се наслъждавам на голи мъже.
Виж целия пост
# 24
Ха така, че ние да не сме слепи?!  Crossing Arms  Laughing
Виж целия пост
# 25
Тъй, тъй, пък после се оплаквайте от двойния стандарт.   Mr. Green Че жените били еди какви си, пък мъжете други. Вижте те как с кеф се наслаждават на женски прелести, а тук незаинтересованост от женска страна към мъжките, че и дори отвращение.

Е то Паси, нали мъжете с очите, а жените с ушите.... Laughing

Аз например, бих си взела такова списание от любопитство повече, от колкото да се наслъждавам на голи мъже.
Освен да прилагат към списанието   и запис  на диск с еротичен разговор( долби сараунд ) на  някоя от сниманите  звезди ,щом не искате DVD -3D   newsm78 Laughing Laughing
Виж целия пост
# 26
Тъй, тъй, пък после се оплаквайте от двойния стандарт.   Mr. Green Че жените били еди какви си, пък мъжете други. Вижте те как с кеф се наслаждават на женски прелести, а тук незаинтересованост от женска страна към мъжките, че и дори отвращение.

Е то Паси, нали мъжете с очите, а жените с ушите.... Laughing

Аз например, бих си взела такова списание от любопитство повече, от колкото да се наслъждавам на голи мъже.
Освен да прилагат към списанието   и запис  на диск с еротичен разговор( долби сараунд ) на  някоя от сниманите  звездите,щом не искате DVD -3D   newsm78 Laughing Laughing

ха хааааа, защо не Flutter

Паси, не сме слепи, но повече чуваме Laughing
Виж целия пост
# 27
Паси на pasinet ли викате? Аз чета отгоре и останах с впечатление, че искате Соломон Паси да се снима гол.  Shocked
Виж целия пост
# 28
Бих.
Искам да видя Холограма и Борис, за да си отговоря на някои въпроси относно техни изяви из форума.
Виж целия пост
# 29
Бих.
Искам да видя Холограма и Борис, за да си отговоря на някои въпроси относно техни изяви из форума.

Ох, и аз на тях им се точа. Ама и на вълка, и на келеша, и на футболиста, на нотариуса.. все готини пичове.  Ако са хитряги ще ме послушат и ще направят поне един секси календар, ако нямат кинти за списание.  Wink

Ако някой се престраши, да ми пише, готова съм да спонсорирам начинанието. Wink
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия