Бял и черен списък на бракоразводни адвокати

  • 427 053
  • 503
# 120
Колко нови регистрации трябва да си направи някой и да похвали този адв. Еленков. На всяка страница поне по 2 поста с неговото име.
Вече и адв. Арнаудов, с "канторите" му из страна хвалят.

Според мен темата е за заключване. Нищо полезно няма в нея, самореклама си правят колегите.

Форума е отворен точно за това и ако на Вас той ви е трън в очите, защо просто не го кажете, ми поствате някакви коментари и явно завиждате. И ако мислите, че е самореклама, то нищо човешко не е останало във Вас или ако има, то е си е само за Вас. Научете се да разбирате клиентите си като ХОРА първо и след това като печалба.
Joy Joy Joy
Моите клиенти ги разглеждам само като печалба. Да спечеля от тях, така че да спечелят и те от мен. Приятно ми е да се запозная с теб- Казвам се Ххххх ХхххХ и съм търговски представител на български производител.

 Joy Joy Joy

Пиша във форума само като потребител. А ми писна да отварям тази тема, в която хора с по един пост хвалят Адв. Еленков или Адв. Арнаудов. Толкова ли са добри, че до реклама по форуми са стигнали.  Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 121
BTodorova, точно за това не е отворен форума. Прочете правилата.
Иначе Ви благодаря за съветите, колега  Mr. Green
Корина   bouquet
Виж целия пост
# 122
BTodorova, точно за това не е отворен форума. Прочете правилата.
Иначе Ви благодаря за съветите, колега  Mr. Green
Корина   bouquet

За колега, не съм такава, но благодаря за което, макар и да нямам представа от науката ПРАВО. А когато ми свършат делата, Ви обещавам да разкажа цялата си лична история(ако желаете може и на лично съобщение да е) с имена на адвокати, съдии, свидетели, градове, номера на дела и прочие и тогава да видим кой е "колега" и кой си прави самореклама и т.н и т.н!!! И спирам, тъй като не целя да убеждавам който и да е и в както и да е.
П.П. И да доволна съм от него и то много.
Виж целия пост
# 123
Колко нови регистрации трябва да си направи някой и да похвали този адв. Еленков. На всяка страница поне по 2 поста с неговото име.
Вече и адв. Арнаудов, с "канторите" му из страна хвалят.

Според мен темата е за заключване. Нищо полезно няма в нея, самореклама си правят колегите.

Форума е отворен точно за това и ако на Вас той ви е трън в очите, защо просто не го кажете, ми поствате някакви коментари и явно завиждате. И ако мислите, че е самореклама, то нищо човешко не е останало във Вас или ако има, то е си е само за Вас. Научете се да разбирате клиентите си като ХОРА първо и след това като печалба.
Joy Joy Joy
Моите клиенти ги разглеждам само като печалба. Да спечеля от тях, така че да спечелят и те от мен. Приятно ми е да се запозная с теб- Казвам се Ххххх ХхххХ и съм търговски представител на български производител.

 Joy Joy Joy

Пиша във форума само като потребител. А ми писна да отварям тази тема, в която хора с по един пост хвалят Адв. Еленков или Адв. Арнаудов. Толкова ли са добри, че до реклама по форуми са стигнали.  Joy Joy Joy

Не мисля, че поста ми е само един, но дори и да е, аз имам лично мнение и го изказвам. Адв. Еленков не го знам кой е, но за Арнаудов - да, добър е в това, в което ме представлява сега!!! А ако Вас ви е яд, то - Ваш проблем.
Виж целия пост
# 124
Спри се бе жена. Разбрахме,че си доволна от адвоката си. И никой не е казал нищо срещу него. Такава ожесточена защита....., чак да обиждаш!
Виж целия пост
# 125
много съм доволна от адвокат Силвия Михайлова - бори се като лъвица за моя проблем , истински човек и страхотна жена Спечелихме делото с един умерен хонорар
Виж целия пост
# 126
Не спя по цяла нощ от яд, че потребителката BTodorova е доволна от адв. Арнаудов.   Joy Joy Joy
Виж целия пост
# 127
Спри се бе жена. Разбрахме,че си доволна от адвоката си. И никой не е казал нищо срещу него. Такава ожесточена защита....., чак да обиждаш!

 Грешиш, аз казах преди повече от година... Simple Smile Но не се регистрирах специално за да напиша това мнение. Peace
Виж целия пост
# 128
Не спя по цяла нощ от яд, че потребителката BTodorova е доволна от адв. Арнаудов.   Joy Joy Joy

Аз пък спя и се чувствам чудесно  Joy  Joy  Joy  Joy  Joy
Виж целия пост
# 129
Спри се бе жена. Разбрахме,че си доволна от адвоката си. И никой не е казал нищо срещу него. Такава ожесточена защита....., чак да обиждаш!

Спирам се, не се дразни   bouquet
Виж целия пост
# 130
Здравейте!

Моля да ми препоръчате добър адвокат от гр. Видин. За дело за родителски права се отнася. Благодаря предварително Simple Smile
Виж целия пост
# 131
  Здравейте  !  Събирам  мнения  за  адвокат  Димитър  Матев  от  Варна  ,   имам   съмнения   и   съображения  за   това  ...Благодаря   предварително !!!
Виж целия пост
# 132
  Здравейте  !  Събирам  мнения  за  адвокат  Димитър  Матев  от  Варна  ,   имам   съмнения   и   съображения  за   това  ...Благодаря   предварително !!!
Е поне е редно да си кажеш името,от анонимни коментари файда няма Simple Smile
Виж целия пост
# 133
    Защо   да   е  редно  ?  Защо   го  прие  лично  ?  Нали   темата   е   за   това  примерно   да   получиш   препоръки  за  професионалист  ,  нали  такъв  има  и  за  лекари   и  т.н.  Аз   от  личните  качества   не  се   интересувам .  Когато   тук  се   обсъждат  адвокати  не  виждам  някой  да   си   обявява  името   Rolling Eyes
Виж целия пост
# 134
Дълго мислих дали да пиша, но реших да изкажа мнението си за адв. Десеслава Черкезова, заради момичето, която я постави в черния списък, а вие не и вярвате. Понеже хвалебствията спрямо Пела са скорошни, дано да е станала по-добра. Лично аз не мога да я поставя съвсем в белия списък. Има неща, от които съм доволна, но надделяват такива, от които не съм.
1. Приложи всички оригинали на какво ли не към делото. В последствие разбрах, че към делото е желателно да се прилагат само копия.
2. Хонорарите и бяха баснословни за времето си, многократно надхвърлящи нормалните такси (при нормална 150лв, платих 450 лв).
3. Без да поиска моето съгласие доведе втори адвокат на едно от делата и ме накара да платя и на този адвокат,освен на нея. Между другото се оказа доста по-добър адвокат- адв. Сийка Христова.
4. Насочи нещата натам, че делата станаха многобройни и обещаваха проточване, всяко със съответно високия хонорар.
5. След прекратяване на едно от делата по мое желание, без да е свършена никаква работа по делото имаше наглостта доста време след това да иска да и платя хонорар от 350 или 450 лв, не помня точно вече. Естествено, че ще има да взема. Мисля, че взе предостатъчно за единственото първо заседание на бракоразводното дело, което прекратих. А и са другите дела получи не малка сума. За какъвто и проблем да я потърсех, тя веднага откликваше, вярно, но и веднага имаше решение- ново дело, с нов хонорар. Тогава бях с малка заплата - 350 лв, заем от 100 лв, 2 деца и всички сметки на моя гръб. Затова такса от 450 лв за 1 дело, при заведени 2-3 дела ми идваха просто непосилни.  Понеже баща ми беше сравнително платежоспособен, тя реши, че без проблем можем да платим.
Всичко на всичко сме платили близо 2000 лв за водени точно 2 заседания и едно идване с мен в полицията. Приказката за баницата я знаете.
 
Адвокатката на отсрещната страна беше доста по-добра. Мисля, че ако не бях прекратила делото, нямаше да спечелим.

Другото дело, на което беше и адв.Христова го спечелихме, но и отсрещните 2-ма адвокати бяха смешници. Simple Smile

Тогава останах с впечатлението,че адв. Черкезова не е много опитна, макар да се представяше за вряла и кипяла. Все пак беше (и е) млада, продължава развитието си, виждам доволни сте от нея. Всеки работи над себе си, дано стане още по-добър адвокат.
Иначе исковата молба  беше изцяло написана за мен, не беше стандартна, беше необичайно дълга. Внимание ми отделяше достатъчно,  винаги си вдигаше телефона, приемала ме е в тях. Действията се развиваха през 2007 г

Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия