Жената Дева 4 -Девицата на зодиaка :)

  • 28 920
  • 725
Айде на новата тема.
 Hug

И малко да я поразмърдаме че нещо едвам върви ,някак си не отива на ДЕвичата ни  особа такова представяне.  Party

Линк към старите теми
Жената Дева 2   http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=369400.0
Жената Дева 3 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=374761.0
Виж целия пост
# 1
Пу първа  Hug
да е много активна и интересна  Hug
Виж целия пост
# 2
айййй, беееее. Къа девица, къй 5 лева. Само като се сетя за Анята Пенчевата Девата и ми става зле на чревния тракт....Само вметка. Ама искрена. Ако искате си го трийте.
Виж целия пост
# 3
 
айййй, беееее. Къа девица, къй 5 лева. Само като се сетя за Анята Пенчевата Девата и ми става зле на чревния тракт....Само вметка. Ама искрена. Ако искате си го трийте.
Давай си мненията кво ,На нас като не ни изнася,теглим  ти теглим една и по наклона.  Party

А за Анята е ясно,верно излагацийка си беше.Някак и е в кръвта и леко преигра.Ама и е простено все пак си е актриса.
Виж целия пост
# 4
За девица, не знам дали съм Simple Smile дьевойка съм Simple Smile
Туй вместо "запис" де Simple Smile
Виж целия пост
# 5
Русланче, много си мила.  Laughing То па вкрайна сметка и да теглиш и да не теглиш - все тая. Такива като мен все са овъртоляни у Девичи акита и сигурно ше е така докат дишам на тая грешна Земя. СъдбЪ, кво да праиш. Едното елементарно Рибе кат не се фане на Дева или Скорпион, то нема на кой друг  newsm78
Целувки  Peace
Виж целия пост
# 6
Хоп-цоп,тук Flutter
Виж целия пост
# 7
То като погледна заглавието на темата сме едни девицииии... Тя девата е  скирта лимонмка  Mr. Green
Виж целия пост
# 8
То като погледна заглавието на темата сме едни девицииии... Тя девата е  скирта лимонмка  Mr. Green

Пита се къде точно  Mr. Green
И запис така да се каже  Peace

Лу
,бизнеса се мъчи,ама бавно става м******* му
Виж целия пост
# 9
Добро утро девичи момичета

То като погледна заглавието на темата сме едни девицииии... Тя девата е  скирта лимонмка  Mr. Green

Е там е разковничето де ,като едни деви ако не вмъкнем тънък сърказъм За къде сме  Twisted Evil
Виж целия пост
# 10
 Hug
Виж целия пост
# 11
хайде и аз   bouquet Hug
Виж целия пост
# 12
  bouquet
Привет и хубав ден, момичета!
Виж целия пост
# 13
Хайде пльок и тук.  Mr. Green Да ви е спорна седмицата и без много нерви, макар че при мен таз формула нещо не важи.
Виж целия пост
# 14
Здравейте  Hug
Бавно се случват тук нещата  newsm78
Ма това е нормално,Деви сме все пак  Mr. Green
Заети със 100 неща  ooooh!
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия