Вярвате ли в "Има госопд и всичко се връща на този свят"?

  • 29 487
  • 320
Например някои ти направи нещо лошо,и приятелите ви успокояват с "Има господ и всичко се връща"Вие вярвате ли че наистина е така........Аз лично нямам още наблюдения.Затова питам хора,които са повярвали в тези думи и са се убедили ,че са верни.Ако не ви притеснява може и с примери да ги потвърдите.
Виж целия пост
# 1
На този или онзи...Но всичко е относително. Това което ти се струва лошо сега, може да е за добро от по-различен ъгъл погледнато.
Според законите на кармата, всичко лошо което ни се случва на земята ние сами сме си избрали на онзи. Защото се раждаме за да преминаваме през препятствия, да учим житейски уроци и да помъдряваме. Без лоши неща няма как да оценяваме хубавите. Без да си се борил не можеш адекватно да оценяваш и да се радваш на постигнатото. Всяко препятствие или неприятен епизод в живота са закалка на душата и характера ти.
Виж целия пост
# 2
Не, не вярвам
Виж целия пост
# 3
да аз вярвам
Виж целия пост
# 4
Понякога се връща,понякога не!Но повече вярвам,че се връща.
Виж целия пост
# 5
Да вярвам.
Виж целия пост
# 6
Вярвам.Общо взето и живота с примери го доказва.Същото и с доброто, и то се връща. Laughing
Виж целия пост
# 7
Не вярвам.
Животът е поредица от събития - и добри, и лоши.
И случайното стечение на обстоятелствата няма нищо общо с възмездието, което ти очакваш.
По - скоро вярвам в това, че "каквото сам си направиш - ниокй друг не може да ти направи".
Виж целия пост
# 8
Вярвам в равновесието в природата! Вярвам, че каквото дадеш - това ще получиш. Ако излъчваш позитивизъм, ще ти се връща същото. Ако правиш лошо на хората  - ще ти се случва и на теб!   Peace
 Не пожелавам на хората , които са ми причнили нещо лошо да им се върне ,но дълбоко в себе си знам, че ще се случи!
 Примери не мога да дам / дано и никога да не мога /, просто вярвам в това!
Виж целия пост
# 9
Да живееш с мисълта и да злорадстваш, че на някого нещо ще му се върне, не е здравословно за теб. На кого какво ще се върне си е Божа работа, твоята отговорност е да простиш. Повярвай ми така се живее по-леко и щастливо.
Виж целия пост
# 10
Да 100% вярвам,защото съм се убедила,че природата не търпи празни пространства./това е метафорично казано/
Виж целия пост
# 11
Не вярвам.
Животът е поредица от събития - и добри, и лоши.
И случайното стечение на обстоятелствата няма нищо общо с възмездието, което ти очакваш.
По - скоро вярвам в това, че "каквото сам си направиш - ниокй друг не може да ти направи".
Toва е.
Виж целия пост
# 12
вярвам напълно не защото злорадствам, а защото съм човек с много силно чувство за справедливост.
Виж целия пост
# 13
Да, вярвам.
Причините са две:
1.Вярвам в Бог
2.От личен опит- и  като жертва, и като злодей.
Виж целия пост
# 14
Не, не вярвам, а и какво ме топли мен това, че той ще стане зле. На мен ще ми се подобри ли положението?
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия