Начини за скриване на кабели ?

  • 19 239
  • 59
  bouquet
Виж целия пост
# 1

Виж целия пост
# 2
Интересна идейка. А от къде може да се купи това?
Виж целия пост
# 3
Интересна идейка. А от къде може да се купи това?

това с оградата - предполагам може да се изработи и от дърво - някой дърводелец сигурно, а от пластмаса някоя фирма която се занимава с ПВЦ

за 2та картинка виждала съм да се продават такива "конзоли" за скриване на кабели от ПВЦ са  Thinking
Виж целия пост
# 4
А кабели, минаващи върху латексова стена ?
Виж целия пост
# 5
А кабели, минаващи върху латексова стена ?

Как точно минават през средата ли хоризонтално или вертикално? Пусни някоя снимчица.
Виж целия пост
# 6
Те още не минават, но ще са вертикално за колонки 5+1
Виж целия пост
# 7
напиши в гугъл "скриване на кабел за тонколона" да не излезе, че правим реклама на фирмите излизат някакви  "приспособления" за прибиране на кабелите
Виж целия пост
# 8
Вкопаване в стената.
Виж целия пост
# 9
Мен ме интересува как да скрия ето тези кабели
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=204184&pid=12151618

Това е откъм спалнята и само ние си го гледаме, но все пак ако има решение как да ги замаскирам ще е добре  Hug
Виж целия пост
# 10
Мислех за нещо изпробвано. А за вкопаване е късно.
Виж целия пост
# 11
продават се така наречените "кабелни канали", едни белички малки кутийки, ако могат така да се наречат, има ги в магазините за ел. материали и в Бриколаж, Практикер
Виж целия пост
# 12
продават се така наречените "кабелни канали", едни белички малки кутийки, ако могат така да се наречат, има ги в магазините за ел. материали и в Бриколаж, Практикер
Май точно това търсех, мерси.   bouquet
Виж целия пост
# 13
Ние взехме пвц первази  в които много удобно се прибират кабелите  а ако са на стена  от тези пвц тръбички има на повечето големи магазини и даже  за да не се набива много бялото ако е друг цвят стената ще е супер ако се боядиса и самата  тръба .

змейковица     според мен ако сложите  някакъв тапет ако ще и да е най изчистеният като стените или като секцията хем ще се скрият кабелите хем няма да се вижда /натрапчиво / съединението на секцията   Wink
Виж целия пост
# 14
sisa g , това е фазер, който съм боядисала с латекса от стените точно водена от тази мисъл...
И аз мислех за тапет, но там при съединението на секцията е издадено напред с няколко мм и няма да пасне хубаво тапета  newsm78
Сигурно ще вземем от споменатите ПВЦ тръбички, а другото ще го мъдря...
Виж целия пост

Започнете да пишете...

Страница 1 от 1

Общи условия